Останні події

Сергій Аверченко привітав ветерана війни, учасника Параду Перемоги 1945 року Судініна Бориса Миколайовича з Днем Перемоги

 

Народний депутат України, голова Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»  Сергій Аверченко привітав ветерана війни, учасника Параду Перемоги 1945 року Судініна Бориса Миколайовича з Днем Перемоги в переддень свята.

Завітавши до 95-ти річного ветерана війни, Сергій Аверченко побажав бадьорості духу, здоров’я та миру йому та його родині. Подарував подарунки. А розмова з Борисом Миколайовичем та його дружиною Валентиною Олександрівною була душевна. Скромно та з честю говорили вони про життя. Як і ведеться, в ці дні згадували роки війни.

 Ця чудова пара зустрілася під час війни у потязі. Він попросив адресу,щоб листуватися,  вона  – написала. Так листувалися всі п’ять років війни. А потім він  не повернувся до рідного міста - приїхав до неї - коханої Валентини в Чернігів, одружився з нею, тут і залишилися відбудовувати місто. А роботи було страшенно багато. Відбудовували все. Тому і пішов вчитися до Московського політехнічного інституту, бо відчував, що буде корисним з технічною освітою.

Наснага до життя, любов до людей та самодисципліна – секрет довголіття цих чудових людей. Любов і повага один одного - секрет тривалості шлюбу. Вони і сьогодні, в переддень Перемоги, з такою безмежною ласкою дивилися один на одного.

Борис Миколайович під час війни служив у розвідці в званні  старшого  сержанта. Має медалі «За відвагу» та «За бойові заслуги». Сьогодні, через 68 років після закінчення війни, має звання полковника. В 1945 році був одним з сорока чернігівців  запрошених  взяти участь в Параді Перемоги. Тільки от сьогодні розділити сльози радощів від Перемоги ні з ким. Всі тридцять дев’ятеро одномістян - героїв вже померли.

Брати участь в святковому параді та вшануваннях біля могили Невідомого солдата (Меморіал Слави на Болдиній горі)  не має здоров’я, бо вже користується двома палицями. Тому завжди радий спілкуванню вдома, в найближчих до будинку школах, бібліотеках.

Борис Миколайович  хоче передати історію та пам'ять про загиблих  в  ті страшні роки сучасному поколінню, тому зустрічається щороку з школярами, вчителями, депутатами, які можуть переказати та донести до багатьох людей історії про героїзм та відвагу наших воїнів.

Борис Миколайович і сьогодні в свої дев’яносто п’ять щоранку робить ранкові вправи по одній годині щонайменше, любить і спостерігає за  спортивними новинами. Особливо полюбляє дивитися бокс. Говорить, що  вболівав за Володимира Кличка під час його бою 4-го травня.

«Низький уклін справжнім героям, відважним ветеранам. Дякуємо вам за ваш героїзм та самовідданість» - з такими словами прощався Сергій Аверченко з єдиним з живих в Чернігівській області учасником Параду Перемоги в червні 1945 року, ветераном, який пройшов війну від початку до кінця Борисом Миколайовичем Судініним.

 

 

 

Прес-служба Чернігівської обласної організації поличної партії «УДАР Віталія Кличка»

 

  9 Травня 2013 +Коментар | подобається