Останні події

«Ударівці» з Чернігівщини взяли участь у всеукраїнській акції «Вставай, Україно!» в Києві 18 травня

 

Висловити свій протест проти дій діючої влади прийшли та приїхали до Києва на акцію опозиції «Вставай, Україно!» 18 травня біля п’ятидесяти  тисяч українців. Чернігівські «ударівці» доєдналися до всеукраїнського мітингу опозиції чисельною командою на чолі з  Народним депутатом України Сергієм Аверченком, депутатами обласної, міської та районних в місті Чернігові рад.

Не сподіваючись на перевізників, які, очікувано, (враховуючи  попередні відмови надавати послуги з перевезення пасажирів в день проведення опозиційних акцій протесту)  в останню мить знову повідомили, що не можуть довезди людей до Києва  18 травня,  всі бажаючі доєднатися до ходи обєднувалися в малі групи та приватним транспртом діставалися столиці.

 Загальну ходу мітингувальників очолювали лідери опозиції Віталій Кличко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок. Від Європейської до Софійської площі з гострими гаслами, що демонстрували відношення простих громадян до дій керманичів країни, з плакатами, що емоційно відображали наболіле, організовано пройшла опозиційна громада центральними вулицями Києва. 

На Софійській площі лідерами опозиції було оголошено про підписання спільної декларації про координацію дій, якою було зафіксовано рішення підтримати єдиного кандидата від опозиції у другому турі на наступних президентських виборах та оголошено пр дату наступного опозиційного мітингу «Вставай,Україно!» в День Незалежності України.

 

Прес-служба Чернігівської обласної оргнаізації

Політичної пратії «УДАР Віталія Кличка»

 

  21 Травня 2013 +Коментар | подобається