Останні події

«Ударівці» з Чернігівщини одними з перших тестували в області систему он-лайн навчання членів виборчих комісій

 

Активні партійці з районів області та міста Чернігова, які у виборах-2012 брали активну участь в організації роботи та навчанні членів комісій і спостерігачів, взяли участь в робочій зустрічі з представниками ОБСЄ та ЦВК з питання «Система  он-лайн навчання членів виборчих комісій». Аналіз останніх парламентських виборів показав, що ефективним навчання є тоді, коли воно систематизоване, цілісне, своєчасне і прикладне.

Презентацію унікального(зі слів доповідачів) на пост-радянському просторі продукту дистанційного навчання з виборчого законодавства презентували представники ОБСЄ та ЦВК в Чернігові 18 червня.  Двадцять перше століття  породжує нові  потреби учасників виборчого процесу,  що є системними і стосуються підготовки та навчання членів виборчих комісій, спостерігачів, широкого використання аналітичних інструментів, бази тестових завдань та бібліотеки документів. То ж все частіше  в  традиційному підході  до навчання використовують нові он-лайн інструменти. Одним з таких сучасних інструментів має стати система, яка має робочу назву «Виборком». Планується, що цей ресурс буде платформою для підготовки тренерів з виборчого законодавства, членів ДВК, спостерігачів. Виборці також зможуть проходити навчання у сфері виборів, якщо матимуть на те бажання.

Для чернігівських «ударівців», які мають невеликий досвід участі в виборах( всього дві виборчі кампанії), ця ініціатива є цікавою тим, що вона дозволяє ефективно навчати людей та контролювати їхній рівень знань протягом всього виборчого процесу, а не тільки в день проведення заняття.  Це  актуально, адже під час виборчого процесу зявлялися рішення судів, постанови ЦВК, до яких не всі  суб’єкти виборчого процесу своєчасно мали доступ.  Це породжувало порушення законодавства, та ставило учасників виборів  у нерівні умови.  Водночас даний інтернет-ресурс є одночасно і  офіційною «шпаргалкою»,  і помічником,  і тренером  для членів ДВК, спостерігачів за виборами усіх рівнів.

 Прес-служба Чернігівської обласної оргнаізації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

 


 

  19 Червня 2013 +Коментар | подобається