Останні події

22 річниця незалежності України

 

 В урочистих заходах до Дня незалежності України прийняли участь активісти Чернігівської обласної, міської та молодіжної організації партії "УДАР Віталія Кличка", представники інших опозиційних сил, зокрема ВО "Свобода", ВО "Батьківщина" та представники громадських організацій.

 Врочистою ходою активісти пройшли вздовж центрального парку до пам'ятника борців за визволення України, де відбувся молебень та традиційно розгорнули  величезний державний прапор. На завершення біля пам'ятника Мазепі активісти, разом з поетесою Н.Галковською заспівали українських пісень та поздоровили один однго зі святом. 

 На врочистостях був також присутній народний депутат України, голова обласного осередку партії "УДАР Віталія Кличка" Сергій Аверченко. Він звернувся до громади міста з привітанням та повідомив про те, що 24 серпня лідер партії Віталій Кличко розпочав байкерський мотопробіг  з Києва до Вільнюса. Марафон, за його словами, символізує те, що Україна зробила перший крок на шляху до об'єднання  з європейською спільнотою. 

 

 

  27 Серпня 2013 +Коментар | подобається