Останні події

Для здоров’я і сили

 

У відкритому чемпіонаті школи з велоспорту взяли участь учні декількох навчальних шкільних закладів Чернігова та Ніжина. Вікова категорія учасників - від 12 до 15 років.

Як зазначив директор спортивної школи №1, майстер спорту міжнародного класу Сергій Романчук, змагання проводилися з метою залучення дітей до занять фізичною культурою, пропаганди велоспорту як однієї з форм активного дозвілля. «Як би не було сьогодні всім складно, велоспорт у Чернігові має свій розвиток, - наголосив С. Романчук. - До нас приходять нові любителі спорту, які досягають реальних перемог, звершень. Хоча, треба зізнатися, у нас недостатньо спортивного інвентарю, належної бази для дієвих підготовчих занять, але, незважаючи на це, наші діти продовжують займатися велосипедним спортом».

Проводилися змагання за двома програмами - індивідуальна гонка на визначений час і техніка їзди на велосипеді.

Перед початком змагань до учасників звернувся народний депутат України Сергій Аверченко. Зокрема він сказав: «Я дуже радий знову бути тут разом з вами - у найкращій школі Чернігова, а в майбутньому, можливо, і України. Щоразу, коли я сюди приходжу, бачу життєрадісні очі, які так і світяться оптимізмом та азартом, бажанням досягти спортивних вершин. Ваші прагнення і намагання у чесному спортивному протиборстві втілюють надію, що майбутнє України - за вами, за молоддю...».

Сергій Аверченко побажав активних змагань та успішної участі в таких потрібних заходах, а також подякував всім учасникам за спортивне прагнення, юнацький запал і передав палкий привіт від братів Кличків та плакат з автографами цих всесвітньовідомих спортсменів. «Віталій Кличко перед моєю поїздкою сюди сказав, що в Україні мають бути створені всі умови для занять спортом, адже саме він формує здорову українську націю. І ми це зробимо, - зазначив С.Аверченко. - Добре, що є розуміння як у батьків, так і в самих дітей відносно спорту. Адже постійні спортивні заняття - це найкращі ліки і для зміцнення здоров'я, і для загального самопочуття. Програма команди, яку очолює Віталій Кличко, ставить заняття спортом на одне з визначних і центрових місць. Адже без розвитку фізкультури та спорту немає майбутнього у держави...».

 

 

  3 Жовтня 2013 +Коментар | подобається