Останні події

“УДАР” долучився до акції

 

У дитячому відділенні Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру відбулося урочисте завершення акції «Подаруй дитині казку», під час якого закладу подарували медичне обладнання, меблі та солодощі від Святого Миколая.

В акції узяли участь голова обласного осередку «УДАРу Віталія Кличка» Сергій Аверченко та заступник голови правління з питань розвитку ВАТ «БАЗИС» Денис Склярець.

Кошти на подарунок зібрали на благодійному аукціоні, що проходив в рамках третього Віденського балу. На продаж були виставлені дитячі малюнки та картини відомих чернігівських художників. Сергій Аверченко виступив у ролі співорганізатора та ведучого аукціону. За його словами, держава фінансує лише медикаментозне забезпечення віділення, а його матеріально-технічна база не оновлювалась вже понад 30 років, тому на всі кошти, зібрані в аукціоні, благодійники купили меблі та обладнання, необхідне для комфортного перебування та лікування дітей.

Організатори аукціону зібрали близько восьми тисяч гривень, на які придбали інгалятори, тумби, пральну машину, фонендоскоп та музичний центр з караоке. Медичний персонал на чолі із заввідділенням Катериною Звягельською та заступником головного лікаря Ярославом Вольським радо зустріли гостей. На цьому співпраця з дитячим відділенням Обласного протитуберкульозного диспансеру не закінчується. В планах організаторів - проведення нових благодійних акцій, збір коштів та заміна меблів в усьому відділенні.

  23 Грудня 2011 +Коментар | подобається