Останні події

На Чернігівщині музична школа отримала меблі “під ялинку”

  Напередодні Нового Року депутат чернігівської обласної ради від партії «УДАР» Дмитро Смоляк подарував меблі сосницькій дитячій музичній школі імені Полторацького.

Заклад за свою 45-літню історію випустила у світ сотні вчителів, викладачів і працівників культурно-освітніх закладів області. Свого часу депутат сам закінчив цю школу і тепер допомагає своїм колишнім викладачам.

«Музика сіє в серця молоді добро і співчуття, а молодь - це наше майбутнє, вона творить долю нашої країни. Тому ми маємо створювати всі умови для її духовного й культурного розвитку», - зазначив Дмитро Смоляк. Він повідомив, що весь свій депутатський фонд в розмірі 10 тисяч гривень витратив на закупівлю меблів для школи.

За словами директора школи Аліни Поди, матеріально-технічна база не оновлювалась вже понад 20 років і потребувала негайної заміни. Учні, директор і колектив школи вдячно прийняли подарунок і особливо тішилися з того, що благодійником виступив їх колишній випускник

Та на цьому співпраця депутата і школи не закінчується. У перспективі планується оновлення всіх музичних інструментів закладу та створення необхідних умов для розвитку та самореалізації сучасної молоді Сосниччини.

 

  27 Грудня 2011 +Коментар | подобається