Останні події

УДАРівці Чернігівщини відзвітувалися

 Публічний звіт  депутатів усіх рівнів від партії «УДАР Віталія Кличка» відбувся минулого тижня в конференц-залі готельно-ресторанного комплексу «Градецький» . Серед депутатів, які представили на публічний розгляд свою роботу були депутат міської ради, голова Чернігівської обласної організації партії «УДАР» Сергій Аверченко,  депутат міської ради, член комісії з питань власності та розвитку підприємництва  Костянтин Іванов, депутат обласної ради, заступник голови комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Дмитро Смоляк.   

На початку доповіді Сергій Аверченко звернувся до громади міста з привітанням від Віталія Кличка, з яким він нещодавно зустрічався, та запропонував бажаючим занотувати питання, які вони хочуть задати безпосередньо лідеру партії.

У своєму звіті Сергій Аверченко наголосив, що всі ударівці вперше виконують  депутатські повноваження, але кожен з них зробив велику роботу. «Мені не соромно за роботу, яку провели наші депутати, адже свої обов’язки ми виконували сумлінно протягом року. Гадаю, що в наступному році наша команда буде ще ефективнішою, адже ми здобули необхідний досвід і побачили депутатську «кухню» на власні очі», - зазначив він.
 
Від партії «Удар» до рад усіх рівнів Чернігівщини увійшло 22 депутати. Кожен з них крім обов’язкової програми -  роботи в профільних комісіях,  виконує  добровільну програму та веде активну роботу з виборцями, громадськими організаціями, приймає активну участь в житті міста.  Зокрема, сам пан Аверченко, який входить до бюджетної комісії,  також займається вирішенням питань упорядкування малих архітектурних форм, передачі в оренду комунальної власності, займається благодійницькою діяльністю та багато іншого.

Протягом року фракцією «УДАР» в міській раді було прийнято 17 програм, які стосуються освіти, покриття доріг, підтримки громадських організацій інвалідів, програм соціально-економічного розвитку, профілактики злочинності, тощо. «Ми намагаємось якомога більше користі зробити людям», - підсумував свою доповідь голова Чернігівського обласного осередку партії.

Серед питань, яким найбільше уваги приділяв на першому році свого депутатства Костянтин Іванов - перерахунок нормативно - грошової оцінки землі. «Це  питання болюче та гостре, адже ми живемо не настільки гарно, щоб збільшувати податкове навантаження. – Зазначив депутат. - На Чернігівщині налічується 46 територіально – економічних зон, для яких додаткове податкове навантаження стало непосильним тягарем. «Чексіл», Хлібкомбінат, Завод металевих конструкцій сьогодні опинились на грані закриття. Ми опікуємось цими питаннями, шукаємо шляхи їх вирішення. Не знаходимось осторонь і протокольних питань. Ми - невеличка фракція та все одно виступаємо і кажемо своє слово».
На минулій сесії ударівці зайняли позицію стосовно болючого для Чернігова питання навколо врочища Ялівщина і виступили за проект рішення про проведення громадських слухань по даному питанню.
Наприкінці доповіді пан Іванов зазначив, що місцеве самоврядування потребує великого та потужного реформування, особливого контролю потребують витрати  місцевого бюджету, адже гроші потрібно використовувати раціонально, лише так ми зможемо подолати дефіцит бюджету.

Дмитро Смоляк, депутат обласної ради займає активну позицію в питаннях освіти та дозвілля молоді, за ним закріплено Сосницький район. Нещодавно з робочим візитом пан Смоляк побував у м. Щорс, де було розпочато проект інвентаризації спортивних споруд області. На сьогоднішній день вже зроблено кошторис проекту побудови надсучасного футбольного майданчику в місті. Свій депутатський фонд пан Смоляк витратив на поповнення  матеріальної бази Сосницької музичної школи, де за останні 20 років не було придбано жодного музичного інструменту.
Дмитро Смоляк входить до Президії обласної ради, отож в обов’язковому порядку буває на всіх нарадах у губернатора. «Багато роботи ведеться у сесійній залі, - зазначає пан Дмитро. - До мікрофона часто не рвемось, та вся робота активно ведеться в комісіях, де, повірте, буває дуже гаряче».

Всі депутати одностайно перший рік депутатства назвали роком прилаштування та розуміння обов’язків і запевнили, що в 2012 рік вони увійдуть більш кваліфікованими та досвідченими, отже зможуть ефективніше вирішувати питання, які турбують громаду міста.

 Після звіту депутати відповіли на питання виборців. Серед тем, які найбільше турбували громаду – питання спорту, соціального захисту, економічного розвитку регіону, тощо.

  28_12_2011_428_12_2011_328_12_2011_528_12_2011_2         


 

  28 Грудня 2011 +Коментар | подобається