Останні події

«УДАР» допоміг відбудувати школу і садок на Чернігівщині

Партія виділила понад 30 тисяч гривень на ремонт школи і дитсадка, замовила нові меблі та матеріали для ремонту. Депутат Коропської районної ради, член партії «УДАР» Володимир Куніцин звернувся до обласного осередку партії і підготував листа до Києва.

Невеличке село Лукнів Коропського району Чернігівської області цього року двічі спіткала біда. У жовтні згорів дитсадок, а у листопаді - горіло приміщення школи.

Ймовірною причиною пожежі називають підпал. А поки ведеться слідство і шукають винних, триває навчальний рік. Директор Лукнівської загальноосвітньої школи Валентина Гончарова звернулася через газети «Нові горизонти» і «Коропщина» про допомогу, написала листи всім обласним депутатам.

На заклик про допомогу відгукнулися представники партії «УДАР Віталія Кличка». Партія виділила понад 30 тисяч гривень на ремонт школи і дитсадка, замовила нові меблі та матеріали для ремонту. Депутат Коропської районної ради, член партії «УДАР» Володимир Куніцин звернувся до обласного осередку партії і підготував листа до Києва. «Питання про те, щоб виділити кошти на ремонт, відразу ж підтримали. Дивно, що місцеві високопосадовці говорили: «Навіщо ви вкладаєте кошти у таке малочисельне село, адже виборців малувато, до виборів ще далеко, ваша справа забудеться». Але ж справа зовсім не в тому, щоб мати якийсь зиск. Просто вирішили допомогти», - розповідає Володимир Куніцин.

Нині ремонтні роботи в дитячому садочку наближаються до кінця. У школі - ще тривають. Ремонтують учителі, вихователі й батьки дітей. Додатково 13 тисяч на ремонт зібрали мешканці села та інші школи району. Учителі та благодійники сподіваються, що нове приміщення даруватиме школярам натхнення й успіхи у навчанні.

  5 Січня 2012 +Коментар | подобається