Останні події

Сергій Аверченко: «Ми маємо створити демократичний парламент із людей, яким довіряє громада»

26 січня в прес-центрі «Чиста політика» відбулася прес-конференція з головою Чернігівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Сергієм Аверченком що до умов підписання «УДАРом» Угоди між опозиційними силами.

На прес-конференції йшлося про актуальність об’єднання опозиції в боротьбі з нинішньою владою, повернення країни на демократичний шлях розвитку. Саме партія «УДАР» першою запропонувала проект Угоди між опозиційними силами, основні пункти якого лягли в основу проекту Угоди, згодом надісланого партіями КОДу. Деякі принципові моменти не знайшли відображення в остаточному варіанті Угоди Об’єднаної опозиції, отож Віталій Кличко поставив свій підпис поряд з приміткою «із застереженнями». «Віталій Кличко – дуже принципова людина. І лідер партії, і партійці від своєї позиції не відходять», - зазначив Сергій Аверченко. – У нашої партії є своє бачення виборів, і майбутнього України».

По-перше, Сегій Аверченко висловив позицію «УДАРУ» про неприєднання до Комітету опору диктатурі (КОДу), адже КОД об’єдную політиків та партії, які вже були при владі, «УДАР» - нова політична сила, яка має своє бачення політичної ситуації в країні, реформ та векторів розвитку країни. Але політик наголосив, що в боротьбі за демократичні принципи: чесні вибори, принцип змінюваності влади, відновлення соціальної справедливості і громадянських свобод, тощо «УДАР» готовий співпрацювати з іншими опозиційними партіями в рамках наступної виборчої кампанії.

Також партія «УДАР» наполягає на висуненні єдиного кандидату від об’єднаної опозиції у кожному мажоритарному окрузі шляхом проведення незалежного соціологічного опитування серед виборців, а не шляхом розподілу партійних квот. Результати праймеріз мають бути оприлюднені не пізніше ніж за 1,5 місяці до виборів, кандидати повинні зняти свої кандидатури на користь кандидата-лідера не пізніше ніж за місяць до виборів.

«Ми проти торгівлі місцями в Верховній Раді. Ми маємо створити демократичний парламент із людей, яким довіряє громада. Представники \\\\\\\"Батьківщини\\\\\\\", \\\\\\\"Фронту змін\\\\\\\" та інших чернігівських партійних осередків схвально поставилися до цієї пропозиції, - зазначив пан Аверченко. – Викладені нами принципи підбору кандидатів прості – це моральність, порядність і професійність. Ми наполягаємо на тому, щоб прозорими були не тільки кандидати-мажоритарники, а й кандидати до Верховної Ради, які висуваються за партійними списками».

І насамкінець, партія залишає за собою право виконувати ті положення Угоди, які не суперечать висловленим принциповим доповненням (застереженням) у разі, якщо не вдасться досягнути повної згоди з усіма партіями, що входять до Об’єднаної опозиції.

  27 Січня 2012 +Коментар | подобається