Останні події

Ніжинський «УДАР» вшановує пам’ять Героїв Крут

29 січня 2012 року на території Меморіального комплексу «Пам\\\\\\\'яті Героїв Крут» національно-демократичні сили вшанували пам\\\\\\\'ять загиблих курсантів і студентів - захисників Української держави. До акції долучився Ніжинський осередок «УДАРу».

Священики Української православної церкви Київського Патріархату та Української греко-католицької церкви відправили спільну панахиду на честь загиблих. Після покладання квітів від політичних партій та громадських організацій, відбувся мітинг-реквієм, присвячений мужнім борцям за незалежність України.

«Це був справжній подвиг українських патріотів, переоцінити який дуже важко. Ми повинні завжди пам\\\\\\\'ятати, що за світле майбутнє, за кращу долю України молоді хлопці й дівчата віддали свої життя. Ще тоді вони показали приклад всім нам, як слід боротися за ідею, в яку щиро віриш. Сьогодні Україна, як ніколи раніше, потребує героїв, які зможуть протистояти нинішній владі і стати надійною опорою для країни» - зазначив голова Ніжинської районної організації \\\\\\\"УДАРу\\\\\\\" Віталій Кубрак.

Історія цього патріотичного вчинку молодих українців довгі роки замовчувалася або міфологізувалася, проте знищити пам\\\\\\\'ять про Крути не вдалося. Цей епізод української історії став прикладом самопожертви, патріотизму і мужності у боротьбі за незалежність України.

  30 Січня 2012 +Коментар | подобається