Останні події

На Чернігівщині партактив допомагає відбудовувати школу та дитячий садочок

Минулого року в селі Лукнів Коропського району Чернігівської області сталося дві пожежі, через які постраждали місцева школа і дитячий садочок. Щоб діти не залишилися на вулиці, місцевий осередок партії “УДАР Віталія Кличка” надав допомогу у відбудові навчальних закладів. Коли школа і садочок запрацювали, постала нова проблема — як відреставрувати цінні картини, які прикрашали школу і були пошкоджені під час пожежі.

Голова районного осередку партії «УДАР» Володимир Куніцин зібрав пошкоджені роботи, і відвіз до Києва, в художню студію до свого земляка, заступника голови Коропського земляцтва в м.Києві, члена Спілки художників України Сергія Ковтуна.

За деякий час до Лукнівської школи завітали гості -- голова Коропського земляцтва в місті Києві, генерал міліції Анатолій Карацюба, а також член Спілки художників України, полковник Сергій Ковтун, голова Коропської РДА Володимир Бригінець, голова Коропської районної ради Демиденко Петро та головний ініціатор цієї зустрічі - голова районного осередку партії «УДАР Віталія Кличка» в Коропському районі Володимир Куніцин.

В школі відбулася урочиста лінійка, під час якої гості з Києва вручили адміністрації школи відреставровані картини, а також конверт з матеріальною допомогою. Між гостями та школярами відбулася тепла, зворушлива і цікава розмова, після якої голова РДА Володимир Бригінець у своєму виступі подякував всім, хто допоміг відремонтувати школу і дитсадок після страшного лиха.

  5 Лютого 2012 +Коментар | подобається