Останні події

Чернігівська обласна організація звітувала про роботу

 

21 лютого 2012 року у Чернігові відбулася робоча нарада Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Обговорити результати діяльності партії за останні два місяці роботи зібралися голова Чернігівської обласної організації - Сергій Аверченко, члени Ради та голова виконавчого комітету.

Керманичі осередку підняли питання про скликання конференції Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Затвердили порядок денний та норми представництва. Запланували провести конференцію на березень 2012 року.

Голова виконавчого комітету - Олександр Яковенко відзвітував про стан розбудови структури Чернігівської обласної організації та відзначив, що реєстрація останніх районних осередків знаходиться на своєму завершальному етапі.

За словами Сергій Аверченко нині є вкрай важливим налагодження контакту з громадськими організаціями міста та області, а також залучення до лав партії  активної молоді. Тому одним із пріоритетних завдань, що було визначено на наступний квартал є систематична робота в цьому напрямку.

 

  22 Лютого 2012 +Коментар | подобається