Останні події

«Два роки Януковича - Азарова: в кого покращилось життя?»

«Всі обіцянки, які давав Президент, на 100% не виконані», - про це під час прес-конференції Чернігівської обласної організації партії «Удар Віталія Кличка» на тему «Два роки Януковича - Азарова: в кого покращилось життя?» заявив голова обласного осередку партії Сергій Аверченко.

З метою підведення підсумків дворічної діяльності Президента Януковича та Уряду Азарова 5 березня до Експертного клубу «Чиста політика» також завітав депутат міської ради від партії «УДАР» Костянтин Іванов.

Серед основних тез, які свідчать про провальну політику діючої влади, «ударівцями» були наведені такі:

- досі не вирішені соціальні питання (падіння рівня життя населення, зменшення прожиткового мінімуму в порівнянні з фактичним прожитковим мінімумом 2011 року, затримки виплат при народженні дитини на противагу обіцянкам збільшити ці виплати);

- не дотримання норм демократії (несанкціоновані арешти політичних опонентів, збільшення втричі в порівнянні з 2009 роком кількості смертей затриманих у відділках міліції);

- накопичення боргів замість обіцяного входження України до 20 найрозвинутіших країн світу (сукупний державний борг України сьогодні становить 59,216 млрд. доларів);

- податковий кодекс, що поставив на коліна підприємців країни замість обіцянки запровадити податкові канікули та створити сприятливий інвестиційний клімат (в 2011 році в країні припинили роботу понад 245 тис. підприємців)

- повна неспроможність влади подолати корупцію в країні (Україна опустилась з 134 у 2010 р. на 152 у 2011 р. місце за рейтингом корумпованості, опинившись поруч із Таджикистаном, Нігерією та Угандою);

- погіршення взаємовідносин з Євросоюзом та Російською Федерацію замість обіцянки побудови «дружніх і взаємовигідних відносин» (це і фактично зірване через політичну корупцію в країні підписання Угоди про асоціацію і вільну торгівлю з ЄС, і непрозорість ведення газових переговорів, тощо).

«Влада це не лише посада і привілеї, в першу чергу, це - відповідальність. І кожен політик, тим більше при владі, повинен відповідати за свої слова, і дії, - наголосив пан Аверченко. - І ми бачимо, що два роки пройшло, але ніякого зрушення в кращу сторону, навіть, натяків на те, що буде краще життя у нас немає».

Костянин Іванов зазначив, що не зважаючи на те, що було збудовано нову вертикаль влади (навіть, з відрядженням людей з одних областей до інших) в країні не існує системи цінностей: громадянських, суспільних, моральних - правил, за якими будується суспільство.
«Поява нових мільярдерів - це єдина цінність яка була де-факто, але, вона не може вважатись чимось таким, на чому будується і сьогодення України, і майбутнє України. Державність або державництво також декларується, а не будується. Чому? Тому, що нема незалежного суду, нема такої сили, щоб не опускатися до переслідування політичних опонентів, нема демократичної цінності, єдиної для всього світу - дотримання прав і свобод людини », - підкреслив він.

Відповідаючи на запитання журналістів політики ще раз наголосили на готовності «УДАРу» підтримати єдиних кандидатів в народні депутати від опозиції, яких під час соціологічного опитування (праймеріз напередодні виборів) визначать виборці.

На думку політиків для помітних зрушень в соціально-економічній сфері Україні достатньо п\\\\\\\'яти років (цього часу достатньо, щоб запустити нині простоюючі підприємства та забезпечити прозору сплату податків в бюджети всіх рівнів) за умови обрання в керманичі країни морального лідера. Таким моральним авторитетом, на думку Сергія Аверченка та Костянтина Іванова, може стати лідер партії «УДАР» Віталій Кличко.

  8 Березеня 2012 +Коментар | подобається