Останні події
26 лютого 2013 року в чернігівському прес-клубі «Просвіта» відбулася прес-конференція народного депутата України Сергія Аверченка («УДАР Віталія Кличка»). Народний депутат спілкувався з журналістами про три роки горезвісного «покращення». Мову вели про бюджет, борги, реформи.
26 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Шановні жителі Чернігівщини! Від усього серця вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Ці дні - найпрекрасніші в році. Вони збирають  нас в родинне коло, щоб побажати один одному благополуччя, злагоди, любові.    

Наприкінці 2012 року Голові міського осередку партії «УДАР Віталія Кличка» Юрію Тарасовцю надійшло запрошення від учнів середньої загальноосвітньої школи №29 на ранкове свято до дня Хрещення Господнього.     

Дата 22 січня  стала символічною для жителів правобережної та лівобережної України в 1919 році.

Депутат міської ради від партії «УДАР Віталія Кличка» Юрій Тарасовець прийняв участь у засіданні робочої групи з питань створення регіонального ландшафтного парку «Ялівщина»    

 Народний депутат партії «УДАР» Сергій Аверченко разом з колегами по Парламенту та партії в колі інших опозиційних сил 29 січня вшанували пам’ять героїв Крут.  

Чернігівська обласна організації партії «УДАР Віталія Кличка» щиро вітає з днем народження народного депутата України, голову Чернігівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Сергія Аверченка.

Після обрання Сергія Аверченка народним депутатом Верховної Ради України він склав повноваження депутата Чернігівської міської ради та голови фракції «УДАР Віталія Кличка» в міській раді.  

Що відбувається у сесійній залі Верховної Ради України з учорашнього дня цікавить всю країну. Коментує ситуацію Сергій Аверченко – народний депутат обраний за списками партії «УДАР Віталія Кличка»

  На 29 сесії Чернігівської міської ради, що відбулась 31 січня 2013 року, депутати затвердили депутатський фонд у розмірі 2,5 млн. гривень. Кожен депутат міської ради отримає 50 тисяч гривень на виконання своїх депутатських повноважень. Частина коштів фонду - 10 тисяч гривень з міського бюджету - призначена на надання матеріальної допомоги, інша частина - 40 тисяч гривень - з бюджету фонду розвитку і має витрачатися на розвиток Чернігова, реконструкцію та ремонт комунальних закладів нашого міста. Адже ремонту потребують і   дитячі садки, і школи, і медичні установи, і будинки культури і бібліотеки.  

12 лютого 2013 року в чернігівському прес-клубі «Просвіта» (вул. Воровського, 10) відбудеться перша прес-конференція народного депутата України Сергія Аверченка («УДАР Віталія Кличка»).
11 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Наприкінці січня збірна Чернігівської обласної федерації стрільби з луку прийняла участь у міжнародних змаганнях, що пройшли у місті Людиново (Росія). Спортсмени гідно представили Чернігів та повернулися додому зі срібною медаллю, яку здобув команді Максим Зайнаготдінов.  
11 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Акушерське відділення Чернігівської центральної районної лікарні відсьогодні з сучасним комп’ютером. Так відповів депутат Чернігівської обласної ради, член партії «УДАР Віталія Кличка» Віктор Лазар на звернення працівників цього відділення про надання допомоги  відділенню у вигляді сучасної оргтехніки.
12 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  «Позиція «УДАРу» чітка - депутати всіх рад мають голосувати персонально», - розпочав свою  першу прес-конференцію у статусі народного депутата Сергій Аверченко у чернігівському прес - клубі "Просвіта".  
12 Лютого 2013 +Коментар | подобається

З початку 2013 року в Ніжині за адресою вул. Московська, 7А відкрилась громадська приймальня та офіс Ніжинської міської та районної партійних організацій «УДАРу Віталія Кличка». Відкриття партійного офісу та громадської приймальні стало логічним продовженням активної діяльністі міської та районної організацій за останні 2 роки, що знайшла підтримку ніжинців на виборах до ВР в жовтні 2012 року. Результат «УДАРу» - більше 17%.
13 Лютого 2013 +Коментар | подобається

На 29 сесії Чернігівської міської ради, що відбулась 31 січня 2013 року депутатська фракція «УДАР Віталія Кличка» голосувала за встановлення електронної системи для голосування у міській раді.
21 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Шановні захисники Вітчизни!  Сердечно вітаю всіх чоловіків Чернігівщини  зі святом мужності  та героїзму всіх поколінь нашого  народу, — Днем захисника Вітчизни!
22 Лютого 2013 +Коментар | подобається

26 лютого 2013 року в чернігівському прес-клубі «Просвіта» (вул. Воровського, 10) відбудеться прес-конференція народного депутата України Сергія Аверченка («УДАР Віталія Кличка»).
24 Лютого 2013 +Коментар | подобається

    А точніше ударівка. В 2013 році в ряді рад відбуваються проміжні вибори. Зокрема,  10 березня відбудуться проміжні вибори до Куликівської районної ради(Чернігівська обл.) в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №13(Ковчинська сільська рада). В цих виборах зареєстрована і бере активну участь «ударівка» Дзюба Інна Іванівна. Вона змагається у виборчих перегонах з представниками Партії Регіонів, Об’єднаної опозиції, Народної партії та Комуністичної партії України. Всього 5 кандидатів.      
26 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  1 березня  у м. Корюківка  вшановували пам'ять жертв Корюківської трагедії часів  Великої Вітчизняної війни. В заходах взяв участь народний депутат України Сергій Аверченко.  
2 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Чернігівське молодіжне крило міської організації партії «УДАР» обрало свою красуню Майже 3 тижні тривав конкурс «Красуня УДАРу» у одній з соціальних мереж. Учасницями конкурсу стало 25прекрасних дівчат з м. Чернігів. Щоб прийняти участь у конкурсі потрібно було лише надіслати своє улюблене фото та підключити друзів до голосування.
8 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Милі, чарівні жінки! Вітаю вас із найсвітлішим, зворушливим і хвилюючим весняним святом – 8 Березня! Цього дня особливими барвами розквітають найкращі почуття, адже ми вшановуємо Ж І Н К У.
8 Березеня 2013 +Коментар | подобається

18 березня 2013 року звітували депутати Чернігівської обласної, міської та районних рад обрані за списками Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»: депутат Чернігівської обласної ради – Дмитро Смоляк; депутати Чернігівської міської ради – Юрій Тарасовець та Станіслав Драгель; депутати Деснянської районної у місті Чернігові ради – Олег Ільченко та Олексій Кравченко; депутати Новозаводської районної у місті Чернігові ради – Микола Романенко та Тетяна Ярошенко.
22 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  «Ударівці» з Чернігівщини обійшли всі перешкоди і взяли участь в акції «Вставай, Україно!»,  що 7 квітня проходила в Києві.Не дивлячись на те, що два автобуси  з активістами  Чернігівської обласної організації партії УДАР не випускали на мітинг  об’єднаної опозиції в Київ вранці сьомого квітня, «ударівці» знайшли спосіб дістатися столиці та підтримати акцію «Вставай, Україно!».  
8 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  Народний депутат України Сергій Аверченко 12 квітня у Всесвітній  день  авіації,  День працівників ракетно-космічної галузі України вітав колектив та вихованців Чернігівського  ліцею  з посиленою військово-фізичною підготовкою з 20-тою річницею з дня створення навчального закладу.    
12 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  11 квітня 2013 року в чернігівському прес-клубі «Просвіта» відбулася прес-конференція народного депутата України Сергія Аверченка («УДАР Віталія Кличка»). Народний депутат стурбований соціально - політичною ситуацією в Україні.    
15 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  10-11 квітня 2013 року відбулися Збори Деснянської та Новозаводської районних в м. Чернігові  партійних організацій політичної партії «УДАР Віталія Кличка». В зв’язку з тим, що у  голів деяких місцевих осередків, в тому числі у голови  Чернігівської міської партійної  організації, скінчилися терміни повноважень, Рада Чернігівської обласної партійної організації на своєму засіданні ухвалила  рішення скликати в квітні 2013 року Збори відповідних районних організацій  та провести Конференцію Чернігівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка», на якій  згідно з Статутом політичної партії «УДАР(Український Демократичний Альянс за Реформи)  Віталія Кличка» буде обрано голову.  
15 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Ніжинський місцевий осередок політичної партії «УДАР Віталія Кличка» підтримує  культурний проект з такою назвою, що  стартував першого  квітня  цього року в м. Ніжині з ініціативи місцевих «просвітян».
17 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Вже 3-тій рік поспіль одна з Чернігівських газет допомагає діткам з малозабезпечених родин потрапити на випускний бал. За допомогою звертаються до політиків та громадських діячів. Цього року редакція газети звернулась до Голови Чернігівського міського осередку партії «УДАР Віталія Кличка» - Юрія Тарасовця.
17 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  Політична партія «УДАР Віталія Кличка» до Дня навколишнього середовища традиційно проводитиме заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища.      20 квітня 2013 Чернігівські «ударівці» збираються на «УДАРне прибирання – 2013» в наступних місцях міста: Пр. Миру, 16 -  о 9.00 Вул. Кільцева, 7 – о 12.00  
19 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Чернігів гарний тим, що він потопає в зелені з весни, коли з’являються перші бруньки,  до осені, коли злітає останнє листя. Причепурити місто у суботу 20 квітня до Всеукраїнського Дня довкілля традиційно зібралися активісти Чернігівського  «УДАРу». Народний депутат України Сергій Аверченко на  «УДАРне  прибирання – 2013» прийшов разом з сином.
21 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  26 квітня 2013 року в Чернігові відбудеться акція протесту в рамках всеукраїнської кампанії "Вставай, Україно!".   Захід відбудеться під проводом лідерів опозиційних політичних партій – лідера  "УДАРу" Віталія Кличка, Голови ВО "Свобода" Олега Тягнибока та очільника парламентської фракції ВО "Батьківщина" Арсенія Яценюка.  
23 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 26 квітня  2013 року, народний депутат України, голова Чернігівської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка"  Сергій Аверченко  в Чернігові поклав квіти до пам’ятнику загиблим під час аварії на Чорнобильській атомній електростанції. В церемонії покладання квітів брали участь народні депутати України та депутати Чернігівської міської ради від опозиційних партій
27 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Сергій Аверченко, народний депутат України,  25 квітня взяв участь в роботі круглого столу “Шляхи вирішення локальних енергетичних проблем”.  З керівниками органів місцевого самоврядування  з  Щорсу, Коропу, Мени, Городні  та представниками громадських організацій обговорювали питання енергозбереження та зменшення  викидів та шкоди від викидів в навколишнє середовище. Захід організував помічник народного депутата Підгорний Олександр.    
25 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  17 квітня 2013 року народний депутат України (фракція «УДАР Віталія Кличка»), голова Чернігівської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка"  Сергій АВЕРЧЕНКО  виступив з доповіддю на Парламентських слуханнях "Про стан, заходи  і перспективи подолання наслідків Чорнобильської катастрофи".  
26 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

26 квітня в Чернігові відбувся п’ятитисячний мітинг у рамках Загальнонаціональної акції протесту прихильників опозиції «Вставай, Україно!».
27 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  Шановні жителі Чернігівщини! Від усього серця вітаю вас зі світлим і радісним святом – Великоднем! Тієї миті, коли вдарять Великодні дзвони, нехай оселиться у вашому житті щастя та благодать! Нехай воскресне у ваших душах усе найкраще на землі - непохитна віра, щира відданість,  вічна любов.  

8 травня 2013 року у Чернігові біля урочища «Ялівщина» народний депутат України, голова Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Аверченко взяв участь в змаганнях з греблі на драгонботах - човнах «Дракон».

  8 травня 2013 року у Чернігові біля меморіалу «Жертвам фашизму» народний депутат України Сергій Аверченко (партія «УДАР Віталія Кличка») та представники обласних і міських організацій Української народної партії, Народного Руху України,  ВО «Свобода», Партії «Реформи і Порядок», Всеукраїнського об’єднання ветеранів і ВГО «Просвіта» імені Тараса Шевченка вшанували пам’ять жертв Другої світової війни.  

  Народний депутат України, голова Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»  Сергій Аверченко привітав ветерана війни, учасника Параду Перемоги 1945 року Судініна Бориса Миколайовича з Днем Перемоги в переддень свята. Завітавши до 95-ти річного ветерана війни, Сергій Аверченко побажав бадьорості духу, здоров’я та миру йому та його родині. Подарував подарунки. А розмова з Борисом Миколайовичем та його дружиною Валентиною Олександрівною була душевна. Скромно та з честю говорили вони про життя. Як і ведеться, в ці дні згадували роки війни.  

  Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, шановні чернігівці! Прийміть сердечні вітання з нагоди 68-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.  

  9 травня народний депутат України Сергій Аверченко, депутати Чернігівської обласної ради, Чернігівської міської ради від партії «УДАР Віталія Кличка»  поклали квіти до братської могили у сквері ім. М.М. Попудренка, взяли участь в Урочистої ході “Нащадки Перемоги”, мітингу-реквіємі та покладанні квітів до могили Невідомого солдата.  
14 Травня 2013 +Коментар | подобається

      Іще один кінець? Може так статися, що книжковий магазин «Освіта» на центральній площі Ніжина набере називного значення: отримає путівку в забуття, як і вся наша національна освіта в Україні. Адже ж відомо, що з часів свого відкриття – з 1960 року – чорні хмари над його існуванням згущалися не один раз. Під різними благими намірами, звісно, і все ж, здоровий глузд повсякчас брав гору. Грозові хмари розвіювалися і книготоргівля в древньо-цивілізовано-освіченому місті над Остром успішно продовжувалася.      Цього разу й ніжинці мають змогу на досвіді переконатися, що таке насправді означає давній народний вислів: діло – табак…  
16 Травня 2013 +Коментар | подобається

  Висловити свій протест проти дій діючої влади прийшли та приїхали до Києва на акцію опозиції «Вставай, Україно!» 18 травня біля п’ятидесяти  тисяч українців. Чернігівські «ударівці» доєдналися до всеукраїнського мітингу опозиції чисельною командою на чолі з  Народним депутатом України Сергієм Аверченком, депутатами обласної, міської та районних в місті Чернігові рад.  
21 Травня 2013 +Коментар | подобається

27 травня народний депутат України Сергій Аверченко (фракція «УДАР Віталія Кличка») взяв участь в прес-конференції «Акциз із пива – на «Охматдит», на якій було оголошено ініціативу народних депутатів України, членів міжфракційних об’єднань, яка ставить на меті допомогти  профінансувати будівництво та технічне оснащення дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ».

Сьогодні в Україні все гостріше стає питання вторинного використання, переробки й знешкодження побутових та промислових відходів. Адже не вирішувалася роками  проблема, коли переповнені звалища й полігони вивели з використання величезні площі землі, отруювали водойми та повітря.  Актуальною ця проблема є сьогодні не тільки для мегаполісів - велик міст, де не вистачає сміттєпереробних заводів,  а загострюється і в містечках, селах, селащих, де, як гриби після дощу, стихійно виростають «гори» зі сміття, яке розносить вітер, дикі тварини, куди, в кінці кінців, не обмежений доступ дітей. Без реагування на цю ситуацію, «своя» біда кожного населеного пункту може перерости в національну екологічну катастрофу.

Шановні журналісти!   Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем журналіста! Вітаю всіх тих, хто свої помисли, талант і вміння віддає служінню цій благородній справі. Кожний з вас творить історію сьогодення – без прикрас, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. У вашій праці ви день за днем занурюєтеся у вир подій, першими дізнаєтеся про їхній перебіг і інформуєте  громади  сіл, міст, містечок Чернігівської області та всієї України про найцікавіше та найважливіше.

Активні партійці з районів області та міста Чернігова, які у виборах-2012 брали активну участь в організації роботи та навчанні членів комісій і спостерігачів, взяли участь в робочій зустрічі з представниками ОБСЄ та ЦВК з питання «Система  он-лайн навчання членів виборчих комісій». Аналіз останніх парламентських виборів показав, що ефективним навчання є тоді, коли воно систематизоване, цілісне, своєчасне і прикладне.
19 Червня 2013 +Коментар | подобається

Сотні небайдужих жителів міста Чернігова, громадскьих діячів та представників різних політичних сил зібралися для того, щоб  віддати шану тим, хто 22 роки тому боровся за незалежність та сувереннність України. 
27 Серпня 2013 +Коментар | подобається

Минулої суботи в мальовничому урочищі Ялівщина відбулися спортивні змагання з велоспорту. Організатор заходів — дитячо-юнацька спортивна школа №1 управління освіти Чернігівської міської ради.

  30 вересня відбулася тридцять третя сесія Чернігівської міської ради шостого скликання.     

Як відомо, народні депутати України не підтримали законопроекту №1236 «Про внесення змін до деяких законів України щодо дотримання принципу соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні». За відповідне рішення проголосувало лише 198 народних обранців. З цього приводу — розмова з народним депутатом України від політичної партії «УДАР» (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка», чернігівцем Сергієм АВЕРЧЕНКОМ.            
17 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

    Ти вважаєш себе європейцем?! Ти хочеш жити у прогресивній країні?! То заяви про це гучно! Приходь 24 листопада, в неділю, о 12 годині до парку Шевченка в Києві, візьми участь у мітингу на підтримку підписання асоціації з ЄС!    
21 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  Рішення Парламенту та Уряду щодо підписання асоціації з ЄС розгнівало українське суспільство. Тому кожен свідомий українець 24 листопада прийшов на Євромайдан (деякі знаходилися там ще з 22 листопада), щоб довести владі, кому насправді належить Україна.  
25 Листопада 2013 +Коментар | подобається

    Так з упевненістю заявляють «ударівці» та жителі Чернігова, уже традиційно зібравшись на Євромайдан у сквері ім. Попудренка.    
28 Листопада 2013 +Коментар | подобається

    Активісти обласної та районної політичної організації «УДАР Віталія Кличка» за сприяння Народного депутата України Сергія Аверченка провели профілактичні бесіди із учнями Дніпровської та Боровиківської ЗОШ, приурочені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом та солідарності з ВІЛ-інфікованими.     
30 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  Жителі Чернігова, як і вся Україна, обурені діями Уряду та міліції. Вчорашній день закреслив всі сподівання щодо справедливості у нашій державі.  
30 Листопада 2013 +Коментар | подобається

  Саме з таким закликом  численна  студентська громада (близько 100 осіб) сьогодні пройшлась вищими закладами освіти. Молоді люди самоорганізувалися у соцмережах   та розпочали свою ходу  о 9.00 від торгівельного комплексу «МегаЦентр».  

  На зібранні представників політичних партій і громадських організацій 2 грудня 2013 року проголошено створення обласного штабу національного супротиву.    

  Чернігів, який день поспіль, збирається на своєму Євромайдані у сквері ім.Попудренка. Вчора, 02 грудня 2013, на обумовлене місце прийшли більше тисячі осіб. Чимало чернігівців відстоюють свої інтереси у столиці.  

  Чернігівці не втрачають надії змінити все на краще і разом з усією Україною виходять на Майдан свого міста. Уже який день поспіль всі охочі збираються у сквері ім.Попудренка,  щоб обговорити події та вирішити, що робити далі.  

  Близько 40 автомобілістів опівдні зібралися на Красній площі у Чернігові, щоб підтримати Євромайдан столиці.     

  Сьогодні,  04 грудня 2013 року, о 16.00  у приміщенні Чернігівської обласної партійної організації «УДАР Віталія Кличка» відбулося засідання Обласного штабу національного супротиву.  

  Таке твердження вчора, 04 грудня 2013 року, навів на Майдані у Чернігові школяр. Навіть діти розуміють, що пан Президент просто пішак у великій політичній грі.  

Шановні військовослужбовці! Щиросердно вітаю Вас з Днем Збройних Сил України. Вік Української армії має величну історію, її бойові традиції  формувалися століттями у кривавих конфліктах. До сьогодні солдати та офіцери Збройних Сил України продовжують справу своїх дідів та батьків. Та, на превеликий жаль, нині не всі розуміють значення власної армії та її головне призначення – захищати суверенітет та незалежність держави, оберігати спокій громадян.

  Чернігівський обласний штаб національного спротиву провів планове засідання у приміщенні Обласної партійної організації «УДАР Віталія Кличка»  та пішов на місцевий Майдан.  

  Юний мітингувальник Давид Тарасенко здобув славу не лише в Інтернеті, а і в рідній школі, щоправда, з суттєвою різницею.  
12 Грудня 2013 +Коментар | подобається

  Чернігівська область активно підтримає столичний Євромайдан. За данними Обласного штабу національного спротиву близько півтори тисячі жителів області вчора прибули до Києва, зокрема близько 500 – із Чернігова.  
13 Грудня 2013 +Коментар | подобається

  Близько 2 тижнів офіційна сторінка Чернігівської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» в мережі Інтернет з невідомих причин була недоступною для користувачів та адміністраторів.  
26 Грудня 2013 +Коментар | подобається