Останні події
  Жителі Чернігова, як і вся Україна, обурені діями Уряду та міліції. Вчорашній день закреслив всі сподівання щодо справедливості у нашій державі.  
30 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Як відомо, народні депутати України не підтримали законопроекту №1236 «Про внесення змін до деяких законів України щодо дотримання принципу соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні». За відповідне рішення проголосувало лише 198 народних обранців. З цього приводу — розмова з народним депутатом України від політичної партії «УДАР» (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка», чернігівцем Сергієм АВЕРЧЕНКОМ.            
17 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Чернігівське молодіжне крило міської організації партії «УДАР» обрало свою красуню Майже 3 тижні тривав конкурс «Красуня УДАРу» у одній з соціальних мереж. Учасницями конкурсу стало 25прекрасних дівчат з м. Чернігів. Щоб прийняти участь у конкурсі потрібно було лише надіслати своє улюблене фото та підключити друзів до голосування.
8 Березеня 2013 +Коментар | подобається

    А точніше ударівка. В 2013 році в ряді рад відбуваються проміжні вибори. Зокрема,  10 березня відбудуться проміжні вибори до Куликівської районної ради(Чернігівська обл.) в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №13(Ковчинська сільська рада). В цих виборах зареєстрована і бере активну участь «ударівка» Дзюба Інна Іванівна. Вона змагається у виборчих перегонах з представниками Партії Регіонів, Об’єднаної опозиції, Народної партії та Комуністичної партії України. Всього 5 кандидатів.      
26 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  На 29 сесії Чернігівської міської ради, що відбулась 31 січня 2013 року, депутати затвердили депутатський фонд у розмірі 2,5 млн. гривень. Кожен депутат міської ради отримає 50 тисяч гривень на виконання своїх депутатських повноважень. Частина коштів фонду - 10 тисяч гривень з міського бюджету - призначена на надання матеріальної допомоги, інша частина - 40 тисяч гривень - з бюджету фонду розвитку і має витрачатися на розвиток Чернігова, реконструкцію та ремонт комунальних закладів нашого міста. Адже ремонту потребують і   дитячі садки, і школи, і медичні установи, і будинки культури і бібліотеки.  

Чернігівська обласна організації партії «УДАР Віталія Кличка» щиро вітає з днем народження народного депутата України, голову Чернігівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Сергія Аверченка.

Дата 22 січня  стала символічною для жителів правобережної та лівобережної України в 1919 році.

Молодіжний осередок партії «УДАР Віталія Кличка» в Чернігівській області вперше після виборів зібрався на нараду.  
14 Грудня 2012 +Коментар | подобається

Завдяки прихильникам партії «УДАР» бібліотека Чернігівського обласного центру радіаційного захисту поповнилася на 100 книжок

  В рамках хвилі екологічних акцій політичної партії «УДАР Віталія Кличка» чернігівські активісти в неділю 23 вересня провели свій захід на берегах річки Стрижень.    
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Минуло 10 днів як стартувала акція «Люстрація влади» політичної партії УДАР Віталія Кличка. В рамках акції активісти УДАРу збирають інформацію про факти корупції у регіонах з боку державних службовців, прокурорів, суддів, керівників бюджетних організацій. За цей час чернігівці подали близько сотні антикорупційних пропозицій та заявок про корупційні дії.
15 Вересня 2012 +Коментар | подобається

У Ніжині Чернігівської області  громадським об\'єднанням «Громадянські ініціативи» було проведено опитування виборців, з метою виявлення реальних проблем міста та електоральних вподобань. За два дні було опитано майже 2500 мешканців міста віком від 18 до 73 років, що дає змогу вважати результати дослідження об\'єктивними.
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Чернігів приєднався до всеукраїнської акції на захист телеканалу ТВі -- біля Красної площі пройшов доволі чисельний мітинг. З Києва транслювався перебіг мітингу на Михайлівській площі.
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

- Корупція, яка міцно укорінилася у наше життя, стала найбільшою небезпекою для розвитку держави ,- сказав, відкриваючи прес-конференцію, присвячену початку всеукраїнській акції партії «УДАР Віталія Кличка» «Люстрація влади: повідом про корупціонера», голова її обласного осередку, кандидат у народні депутати України Сергій Аверченко.
5 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Тоді ще надворі була   зима, багато жителів Корюківщини, Щорсівщини, Семенівщини, інших сусідніх районів і не здогадувалися, що для них  влада піднесе  приємний сюрприз...«кота у мішку». А тим «котиком - муркотиком»,як це  не дивно,  був невідомий  для півночі Чернігівщини( тут тоді планувався великий 207-ий виборний  округ-Авт.) депутат Верховної Ради України, керівник провладної фракції «Реформи заради майбутнього» Ігор Рибаков.
29 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Чернігівські \\\"ударівці\\\" першими відзначили День незалежності України. Після них прийшли влада, \\\"об\\\'єднана опозиція\\\" та \\\"Наша Україна\\\". Першими прийшли тому, що цього дня \\\"УДАР\\\" ще проводив акцію \\\"Очистимо Україну!\\\"
25 Серпня 2012 +Коментар | подобається

У приміщенні Чернігівської екологічної асоціації «Зелений світ» відбулася прес-конференція кандидата в народні депутата України Івана Осадціва, що балотується від партії «УДАР» Віталія Кличка. Під час заходу Осадців І.В. пояснив своє рішення балотуватися до Верховної Ради України по 205 округу та охарактеризував основні пункти своєї передвиборної програми
25 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Кілька днів у Чернігові проходив міжнародний шаховий турнір \"Зачарована Десна\" за участю юних шахістів України, Росії та Білорусі.
20 Серпня 2012 +Коментар | подобається

На своїй сторінці в мережі Фейсбук кандидат у народні депутати від партії \"УДАР\" Віталія Кличка ліка- гематолог Іван Осадців заявив, що не збирається знімати своєї кандидатури і не є технічним кандидатом.
20 Серпня 2012 +Коментар | подобається

ШЕСТИ МАЖОРИТАРНИКАМ «УДАРУ» вручено посвідчення кандидатів у депутати Верховної Ради України
13 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Чернігівців у списку політичної партії \"УДАР Віталія Кличка\" представив сьогодні на прес- конференції голова обласної партійної організації, 29 номер передвиборчого списку Сергій Аверченко. Прес- конференція вперше пройшла у штабі партії. Журналісти отримали текст присяги кандидатів у депутати, де вони зобов\'язують не співпрацювати з Партією регіонів та її сателітами.

Сергій АВЕРЧЕНКО: «Всі обіцянки, які давав Президент, на 100% не виконані»
8 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Публічний звіт  депутатів усіх рівнів від партії «УДАР Віталія Кличка» відбувся минулого тижня в конференц-залі готельно-ресторанного комплексу «Градецький» . Серед депутатів, які представили на публічний розгляд свою роботу були депутат міської ради, голова Чернігівської обласної організації партії «УДАР» Сергій Аверченко,  депутат міської ради, член комісії з питань власності та розвитку підприємництва  Костянтин Іванов, депутат обласної ради, заступник голови комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Дмитро Смоляк.   
28 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Сьогодні суспільство висуває нові вимоги до політичних сил та вимагає якісних змін в країні. Сьогодні опозиційним демократичним силам як ніколи важливо об"єднати зусилля та діяти разом, адже дроблення партій – це послаблення їх ефективності. Добре усвідомлюючи це партія «УДАР» розпочала роботу з пошуку однодумців серед політично активних людей, які не змогли реалізувати свої ідеї та пропозиції в вождистських партіях.  

У Експертному клубі «Чиста політика» відбувся круглий стіл на тему «Зробимо Чернігів привабливим для туристів - генеруємо нові ідеї!» за участі голови обласної організації Партії "УДАР Віталія Кличка", депутата міської ради Сергія Аверченка.
22 Червня 2011 +Коментар | подобається

У Експертному клубі «Чиста політика» відбулося урочисте нагородження переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних творів «Посміхнись майбутньому!» за участі голови Чернігівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Сергія Аверченка. Конкурс було започатковано як освітню ініціативу партії «УДАР Віталія Кличка» з нагоди Дня рідної мови.

Щоб стати успішним, треба із самого дитинства формувати історію власних маленьких перемог. У цьому впевнений депутат міської ради Сергій Аверченко.
30 Березеня 2011 +Коментар | подобається