Останні події
Як відомо, народні депутати України не підтримали законопроекту №1236 «Про внесення змін до деяких законів України щодо дотримання принципу соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні». За відповідне рішення проголосувало лише 198 народних обранців. З цього приводу — розмова з народним депутатом України від політичної партії «УДАР» (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка», чернігівцем Сергієм АВЕРЧЕНКОМ.            
17 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Чернігів приєднався до всеукраїнської акції на захист телеканалу ТВі -- біля Красної площі пройшов доволі чисельний мітинг. З Києва транслювався перебіг мітингу на Михайлівській площі.
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Президія ради Чернігівської обласної організації Селянської партії України вирішила підтримати по 210 округу кандидатуру Ігоря Кургана, який представляє партію УДАР Віталія Кличка.
5 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Тоді ще надворі була   зима, багато жителів Корюківщини, Щорсівщини, Семенівщини, інших сусідніх районів і не здогадувалися, що для них  влада піднесе  приємний сюрприз...«кота у мішку». А тим «котиком - муркотиком»,як це  не дивно,  був невідомий  для півночі Чернігівщини( тут тоді планувався великий 207-ий виборний  округ-Авт.) депутат Верховної Ради України, керівник провладної фракції «Реформи заради майбутнього» Ігор Рибаков.
29 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Після публікації на нашій сторінці матеріалу про міжнародний шаховий турнір «Зачарована Десна», де переможців нагороджувала кандидат у депутати від партії «УДАР» по округу №206 Олена Попова з\'ясувалося, що Олена Михайлівна підтримує і інші види спорту, і давно. Днями до громадської приймальні «УДАРу» завітав голова Чернігівської районної організації ФСТ «Колос» Ігор Канашевич, щоб публічно подякувати Олені Михайлівні Поповій за реальну підтримку товариства
28 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Днями до Корюківки на «круглий стіл», як до центру виборчого 207-го округу, зібралися політексперти, лідери і представники партій, громадських організацій, кандидати у депутати до Верховної Ради України.       У ролі ведучих  цього зібрання  були  посланці  громадських організацій  \"Ініціатива\" та  «Поліській фонд» відповідно Павло Пущенко та Геннадій Максак. Відбулася презентація та обговорення аналізу передвиборних  програм кандидатів -мажоритарників, які балотуються по 207 округу
23 Серпня 2012 +Коментар | подобається

ШЕСТИ МАЖОРИТАРНИКАМ «УДАРУ» вручено посвідчення кандидатів у депутати Верховної Ради України
13 Серпня 2012 +Коментар | подобається