Останні події
Шановні військовослужбовці! Щиросердно вітаю Вас з Днем Збройних Сил України. Вік Української армії має величну історію, її бойові традиції  формувалися століттями у кривавих конфліктах. До сьогодні солдати та офіцери Збройних Сил України продовжують справу своїх дідів та батьків. Та, на превеликий жаль, нині не всі розуміють значення власної армії та її головне призначення – захищати суверенітет та незалежність держави, оберігати спокій громадян.

  Рішення Парламенту та Уряду щодо підписання асоціації з ЄС розгнівало українське суспільство. Тому кожен свідомий українець 24 листопада прийшов на Євромайдан (деякі знаходилися там ще з 22 листопада), щоб довести владі, кому насправді належить Україна.  
25 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Як відомо, народні депутати України не підтримали законопроекту №1236 «Про внесення змін до деяких законів України щодо дотримання принципу соціальної справедливості в пенсійному забезпеченні». За відповідне рішення проголосувало лише 198 народних обранців. З цього приводу — розмова з народним депутатом України від політичної партії «УДАР» (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка», чернігівцем Сергієм АВЕРЧЕНКОМ.            
17 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

  30 вересня відбулася тридцять третя сесія Чернігівської міської ради шостого скликання.     

Минулої суботи в мальовничому урочищі Ялівщина відбулися спортивні змагання з велоспорту. Організатор заходів — дитячо-юнацька спортивна школа №1 управління освіти Чернігівської міської ради.

Сотні небайдужих жителів міста Чернігова, громадскьих діячів та представників різних політичних сил зібралися для того, щоб  віддати шану тим, хто 22 роки тому боровся за незалежність та сувереннність України. 
27 Серпня 2013 +Коментар | подобається

Шановні журналісти!   Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем журналіста! Вітаю всіх тих, хто свої помисли, талант і вміння віддає служінню цій благородній справі. Кожний з вас творить історію сьогодення – без прикрас, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. У вашій праці ви день за днем занурюєтеся у вир подій, першими дізнаєтеся про їхній перебіг і інформуєте  громади  сіл, міст, містечок Чернігівської області та всієї України про найцікавіше та найважливіше.

Сьогодні в Україні все гостріше стає питання вторинного використання, переробки й знешкодження побутових та промислових відходів. Адже не вирішувалася роками  проблема, коли переповнені звалища й полігони вивели з використання величезні площі землі, отруювали водойми та повітря.  Актуальною ця проблема є сьогодні не тільки для мегаполісів - велик міст, де не вистачає сміттєпереробних заводів,  а загострюється і в містечках, селах, селащих, де, як гриби після дощу, стихійно виростають «гори» зі сміття, яке розносить вітер, дикі тварини, куди, в кінці кінців, не обмежений доступ дітей. Без реагування на цю ситуацію, «своя» біда кожного населеного пункту може перерости в національну екологічну катастрофу.

27 травня народний депутат України Сергій Аверченко (фракція «УДАР Віталія Кличка») взяв участь в прес-конференції «Акциз із пива – на «Охматдит», на якій було оголошено ініціативу народних депутатів України, членів міжфракційних об’єднань, яка ставить на меті допомогти  профінансувати будівництво та технічне оснащення дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ».

  Висловити свій протест проти дій діючої влади прийшли та приїхали до Києва на акцію опозиції «Вставай, Україно!» 18 травня біля п’ятидесяти  тисяч українців. Чернігівські «ударівці» доєдналися до всеукраїнського мітингу опозиції чисельною командою на чолі з  Народним депутатом України Сергієм Аверченком, депутатами обласної, міської та районних в місті Чернігові рад.  
21 Травня 2013 +Коментар | подобається

  9 травня народний депутат України Сергій Аверченко, депутати Чернігівської обласної ради, Чернігівської міської ради від партії «УДАР Віталія Кличка»  поклали квіти до братської могили у сквері ім. М.М. Попудренка, взяли участь в Урочистої ході “Нащадки Перемоги”, мітингу-реквіємі та покладанні квітів до могили Невідомого солдата.  
14 Травня 2013 +Коментар | подобається

  Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, шановні чернігівці! Прийміть сердечні вітання з нагоди 68-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.  

  Народний депутат України, голова Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»  Сергій Аверченко привітав ветерана війни, учасника Параду Перемоги 1945 року Судініна Бориса Миколайовича з Днем Перемоги в переддень свята. Завітавши до 95-ти річного ветерана війни, Сергій Аверченко побажав бадьорості духу, здоров’я та миру йому та його родині. Подарував подарунки. А розмова з Борисом Миколайовичем та його дружиною Валентиною Олександрівною була душевна. Скромно та з честю говорили вони про життя. Як і ведеться, в ці дні згадували роки війни.  

  8 травня 2013 року у Чернігові біля меморіалу «Жертвам фашизму» народний депутат України Сергій Аверченко (партія «УДАР Віталія Кличка») та представники обласних і міських організацій Української народної партії, Народного Руху України,  ВО «Свобода», Партії «Реформи і Порядок», Всеукраїнського об’єднання ветеранів і ВГО «Просвіта» імені Тараса Шевченка вшанували пам’ять жертв Другої світової війни.  

8 травня 2013 року у Чернігові біля урочища «Ялівщина» народний депутат України, голова Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Аверченко взяв участь в змаганнях з греблі на драгонботах - човнах «Дракон».

  Шановні жителі Чернігівщини! Від усього серця вітаю вас зі світлим і радісним святом – Великоднем! Тієї миті, коли вдарять Великодні дзвони, нехай оселиться у вашому житті щастя та благодать! Нехай воскресне у ваших душах усе найкраще на землі - непохитна віра, щира відданість,  вічна любов.  

26 квітня в Чернігові відбувся п’ятитисячний мітинг у рамках Загальнонаціональної акції протесту прихильників опозиції «Вставай, Україно!».
27 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Сьогодні, 26 квітня  2013 року, народний депутат України, голова Чернігівської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка"  Сергій Аверченко  в Чернігові поклав квіти до пам’ятнику загиблим під час аварії на Чорнобильській атомній електростанції. В церемонії покладання квітів брали участь народні депутати України та депутати Чернігівської міської ради від опозиційних партій
27 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  17 квітня 2013 року народний депутат України (фракція «УДАР Віталія Кличка»), голова Чернігівської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка"  Сергій АВЕРЧЕНКО  виступив з доповіддю на Парламентських слуханнях "Про стан, заходи  і перспективи подолання наслідків Чорнобильської катастрофи".  
26 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Сергій Аверченко, народний депутат України,  25 квітня взяв участь в роботі круглого столу “Шляхи вирішення локальних енергетичних проблем”.  З керівниками органів місцевого самоврядування  з  Щорсу, Коропу, Мени, Городні  та представниками громадських організацій обговорювали питання енергозбереження та зменшення  викидів та шкоди від викидів в навколишнє середовище. Захід організував помічник народного депутата Підгорний Олександр.    
25 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Чернігів гарний тим, що він потопає в зелені з весни, коли з’являються перші бруньки,  до осені, коли злітає останнє листя. Причепурити місто у суботу 20 квітня до Всеукраїнського Дня довкілля традиційно зібралися активісти Чернігівського  «УДАРу». Народний депутат України Сергій Аверченко на  «УДАРне  прибирання – 2013» прийшов разом з сином.
21 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  10-11 квітня 2013 року відбулися Збори Деснянської та Новозаводської районних в м. Чернігові  партійних організацій політичної партії «УДАР Віталія Кличка». В зв’язку з тим, що у  голів деяких місцевих осередків, в тому числі у голови  Чернігівської міської партійної  організації, скінчилися терміни повноважень, Рада Чернігівської обласної партійної організації на своєму засіданні ухвалила  рішення скликати в квітні 2013 року Збори відповідних районних організацій  та провести Конференцію Чернігівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка», на якій  згідно з Статутом політичної партії «УДАР(Український Демократичний Альянс за Реформи)  Віталія Кличка» буде обрано голову.  
15 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  11 квітня 2013 року в чернігівському прес-клубі «Просвіта» відбулася прес-конференція народного депутата України Сергія Аверченка («УДАР Віталія Кличка»). Народний депутат стурбований соціально - політичною ситуацією в Україні.    
15 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  Народний депутат України Сергій Аверченко 12 квітня у Всесвітній  день  авіації,  День працівників ракетно-космічної галузі України вітав колектив та вихованців Чернігівського  ліцею  з посиленою військово-фізичною підготовкою з 20-тою річницею з дня створення навчального закладу.    
12 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Милі, чарівні жінки! Вітаю вас із найсвітлішим, зворушливим і хвилюючим весняним святом – 8 Березня! Цього дня особливими барвами розквітають найкращі почуття, адже ми вшановуємо Ж І Н К У.
8 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  1 березня  у м. Корюківка  вшановували пам'ять жертв Корюківської трагедії часів  Великої Вітчизняної війни. В заходах взяв участь народний депутат України Сергій Аверченко.  
2 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Шановні захисники Вітчизни!  Сердечно вітаю всіх чоловіків Чернігівщини  зі святом мужності  та героїзму всіх поколінь нашого  народу, — Днем захисника Вітчизни!
22 Лютого 2013 +Коментар | подобається

З початку 2013 року в Ніжині за адресою вул. Московська, 7А відкрилась громадська приймальня та офіс Ніжинської міської та районної партійних організацій «УДАРу Віталія Кличка». Відкриття партійного офісу та громадської приймальні стало логічним продовженням активної діяльністі міської та районної організацій за останні 2 роки, що знайшла підтримку ніжинців на виборах до ВР в жовтні 2012 року. Результат «УДАРу» - більше 17%.
13 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  «Позиція «УДАРу» чітка - депутати всіх рад мають голосувати персонально», - розпочав свою  першу прес-конференцію у статусі народного депутата Сергій Аверченко у чернігівському прес - клубі "Просвіта".  
12 Лютого 2013 +Коментар | подобається

12 лютого 2013 року в чернігівському прес-клубі «Просвіта» (вул. Воровського, 10) відбудеться перша прес-конференція народного депутата України Сергія Аверченка («УДАР Віталія Кличка»).
11 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Що відбувається у сесійній залі Верховної Ради України з учорашнього дня цікавить всю країну. Коментує ситуацію Сергій Аверченко – народний депутат обраний за списками партії «УДАР Віталія Кличка»

 Народний депутат партії «УДАР» Сергій Аверченко разом з колегами по Парламенту та партії в колі інших опозиційних сил 29 січня вшанували пам’ять героїв Крут.  

Дата 22 січня  стала символічною для жителів правобережної та лівобережної України в 1919 році.

Шановні жителі Чернігівщини! Від усього серця вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Ці дні - найпрекрасніші в році. Вони збирають  нас в родинне коло, щоб побажати один одному благополуччя, злагоди, любові.    

  Перший парламентський вихідний Народний Депутат України Сергій Аверченко провів із  вихованцями  своєї рідної Городнянської школи-інтернат для дітей-сиріт. За декілька днів прийде одне з найбільш очікуваних свят малечі – День Святого Миколая. До цього дня дітлахи зазвичай готуються ретельно та щиро: вчать вірші, пісні , замовляють бажання, пишуть листи Святому, з нетерпінням очікують на подарунки.  А діти, позбавлені батьківського піклування, по-особливому  чекають цього дня, чекають гостей з якими мріють розділити дитячу радість від свята.    
18 Грудня 2012 +Коментар | подобається

Молодіжний осередок партії «УДАР Віталія Кличка» в Чернігівській області вперше після виборів зібрався на нараду.  
14 Грудня 2012 +Коментар | подобається

    Від членів комісій та спостерігачів виборчих дільниць від партії «УДАР Віталія Кличка» надійшла інформація про те, що в окремих селах Чернігівського та Ріпкинського районів кількість людей, які мають голосувати на дому, перевищує 25%.      
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Ветерани-афганці підтримують політичну партію \\\"УДАР Віталія Кличка \\\" 
20 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  В рамках хвилі екологічних акцій політичної партії «УДАР Віталія Кличка» чернігівські активісти в неділю 23 вересня провели свій захід на берегах річки Стрижень.    
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

- Корупція, яка міцно укорінилася у наше життя, стала найбільшою небезпекою для розвитку держави ,- сказав, відкриваючи прес-конференцію, присвячену початку всеукраїнській акції партії «УДАР Віталія Кличка» «Люстрація влади: повідом про корупціонера», голова її обласного осередку, кандидат у народні депутати України Сергій Аверченко.
5 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Чернігівська школа № 3 має можливість стати першою міською школою, де учні зможуть переглянути фільм про братів Кличків
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

У Чернігові \"ударівці\" прибирали сміття у двох районах міста після проведення \"УДАРної ходи\"-- святкового заходу, який очолили кандидати в народні депутати.
25 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Чернігівські \\\"ударівці\\\" першими відзначили День незалежності України. Після них прийшли влада, \\\"об\\\'єднана опозиція\\\" та \\\"Наша Україна\\\". Першими прийшли тому, що цього дня \\\"УДАР\\\" ще проводив акцію \\\"Очистимо Україну!\\\"
25 Серпня 2012 +Коментар | подобається

ШЕСТИ МАЖОРИТАРНИКАМ «УДАРУ» вручено посвідчення кандидатів у депутати Верховної Ради України
13 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Чернігівців у списку політичної партії \"УДАР Віталія Кличка\" представив сьогодні на прес- конференції голова обласної партійної організації, 29 номер передвиборчого списку Сергій Аверченко. Прес- конференція вперше пройшла у штабі партії. Журналісти отримали текст присяги кандидатів у депутати, де вони зобов\'язують не співпрацювати з Партією регіонів та її сателітами.

На з\'їзді партії \"УДАР Віталія Кличка\" 29 місце в партійному списку виділено голові чернігівської обласної парторганізації, підприємцю Сергію Аверченку.

Вперше в Чернігові відбувся чемпіонат з пляжного футболу. Участь у ньому прийняло 26 місцевих команд, у тому числі 6 дитячих.
25 Червня 2012 +Коментар | подобається

За ініціативи політичної партії «УДАР Віталія Кличка» у Чернігові в останні дні травня пройшла акція «УДАРимо фарбою по ямах».

31 травня відзначається Всесвітній день боротьби з палінням. Чернігівська обласна організація Політичної Партії \\\"УДАР Віталія Кличка\\\" ініціює проведення акції \\\"Поміняй цигарку на цукерку!\\\"
30 Травня 2012 +Коментар | подобається

22 квітня у Чернігові, в конференц-залі ресторану «Градецький» відбулася звітно-виборча конференція Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».
23 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Сергій АВЕРЧЕНКО: «Всі обіцянки, які давав Президент, на 100% не виконані»
8 Березеня 2012 +Коментар | подобається

В останню неділю зими чернігівці зібралися у Центральному парку культури та відпочинку провести зиму і зустріти весну. Партія «УДАР Віталія Кличка» вирішила не залишатися осторонь такої події та відсвяткувати Масницю разом з жителями міста.
27 Лютого 2012 +Коментар | подобається

21 лютого 2012 року у Чернігові відбулася робоча нарада Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».
22 Лютого 2012 +Коментар | подобається

Таке питання поставили активісти батьківського комітету ліцею №15 депутату міської ради від партії «УДАР Віталія Кличка» - Сергію Аверченко. Йому, як людині, яка пройшла шлях від сільської школи-інтернат до власного бізнесу і  депутатства в міськраді, було що розказати з власного життєвого досвіду.  
21 Лютого 2012 +Коментар | подобається

9 лютого керівники основних опозиційних сил Чернігівщини зібралися в експертному клубі «Чиста політика», щоб обговорити механізми об\\\'єднання та визначення єдиних кандидатів по області на виборах-2012.
12 Лютого 2012 +Коментар | подобається

«Чернігівський бізнес вимирає» - ця теза стала центральною під час зустрічі-обговорення Клубу молодого політолога у експертному клубі «Чиста політика» 26 січня. Захід зібрав за одним столом представників депутатського корпусу, бізнесу, профспілкових та організацій роботодавців. Усі, як один, негативно оцінили ситуацію та перспективи розвитку чернігівського бізнесу.

26 січня в прес-центрі «Чиста політика» відбулася прес-конференція з головою Чернігівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Сергієм Аверченком щодо умов підписання «УДАРом» Угоди між опозиційними силами.

Публічний звіт  депутатів усіх рівнів від партії «УДАР Віталія Кличка» відбувся минулого тижня в конференц-залі готельно-ресторанного комплексу «Градецький» . Серед депутатів, які представили на публічний розгляд свою роботу були депутат міської ради, голова Чернігівської обласної організації партії «УДАР» Сергій Аверченко,  депутат міської ради, член комісії з питань власності та розвитку підприємництва  Костянтин Іванов, депутат обласної ради, заступник голови комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Дмитро Смоляк.   
28 Грудня 2011 +Коментар | подобається

У дитячому відділенні Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру відбулося урочисте завершення акції «Подаруй дитині казку», під час якого закладу подарували медичне обладнання, меблі та солодощі від Святого Миколая.
23 Грудня 2011 +Коментар | подобається

15 грудня на центральній площі міста відбувся мітинг «Марш порожніх гаманців», в якому активну участь прийняв голова Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», депутат Чернігівської міської ради – Сергій Аверченко. Мітинг пройшов під гаслом «Змусимо владу чути малий та середній бізнес»! На площі зібралися представники Чернігівської спілки підприємців, громадських організацій, підприємці міста Чернігова та просто небайдужі чернігівці.   
17 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Для того, щоб навести лад в країні, необхідно, щоб до влади на місцях приходили не просто амбітні політики, а ще й небайдужі господарники. Щоб знати куди іти далі важливо добре розумітися на актуальних проблемах кожного окремо взятого регіону. Голова чернігівської обласної партійної організації «УДАР Віталія Кличка» С. Аверченко разом зі своїм однопартійцем, очільником Прилуцької міської організації О.Пушкарем протягом тижня вивчав проблематику Прилуцького регіону -  одного з провідних економічних регіонів Чернігівщини. В результаті роботи було складено план активності на місцях по усуненню найбільш гострих проблем регіону.    
12 Грудня 2011 +Коментар | подобається

1 грудня за ініціативи депутата міської ради, голови Чернігівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Сергія Аверченка та голови Чернігівської міської асоціації «Конкордія», яка об’єднує інвалідів з дитинства, їх батьків, онкохворих, людей з вадами зору та інших нозологій Віктора мозгового пройшов футбольний чемпіонат до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.

 22 листопада, з нагоди святкування Дня свободи, чернігівський обласний осередок політичної партії «УДАР Віталія Кличка» приєднався до загальнонаціональної акції партії «Європа – це свобода». На Червоній площі зібрались переважним чином активісти партії та молодь, яка складає ядро молодіжної організації «УДАРу». 
22 Листопада 2011 +Коментар | подобається

3 листопада на прохання керівника ТОВ «Люксор БК» Дмитра Адаменка відбулась зустріч голови обласної організації партії УДАР, депутата міської ради Сергія Аверченка з трудовим колективом підприємства. Приводом для цієї зустрічі стало не обґрунтоване рішення міської ради що до збільшення розміру орендної плати за землю для підприємств.
9 Листопада 2011 +Коментар | подобається

В Чернігові розпочався перший благодійний Інтернет-аукціон «Купи зустріч». Серед  відомих людей Чернігівщини, зустрічі з якими представлені на аукціоні, Голова Чернігівської обласної організації партії «УДАР» Сергій Аверченко. Кошти зібрані від аукціону будуть спрямовані на придбання необхідних речей для дітей, що знаходяться в центрі соціальної реабілітації с. Хмельниця Чернігівського району. 
4 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Депутат Чернігівської міської ради Сергій Аверченко привітав з Днем знань педагогічний колектив та учнів ЗОШ № 29
2 Вересня 2011 +Коментар | подобається

Сьогодні суспільство висуває нові вимоги до політичних сил та вимагає якісних змін в країні. Сьогодні опозиційним демократичним силам як ніколи важливо об"єднати зусилля та діяти разом, адже дроблення партій – це послаблення їх ефективності. Добре усвідомлюючи це партія «УДАР» розпочала роботу з пошуку однодумців серед політично активних людей, які не змогли реалізувати свої ідеї та пропозиції в вождистських партіях.  

Голова Чернігівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Аверченко висловив своє обурення вироком, винесеним екс-прем`єру Юлії Тимошенко. На його думку, це є втіленням намірів влади усунути сильного політичного опонента напередодні парламентських виборів.
13 Жовтня 2011 +Коментар | подобається

У Експертному клубі «Чиста політика» відбувся круглий стіл на тему «Зробимо Чернігів привабливим для туристів - генеруємо нові ідеї!» за участі голови обласної організації Партії "УДАР Віталія Кличка", депутата міської ради Сергія Аверченка.
22 Червня 2011 +Коментар | подобається

Щоб стати успішним, треба із самого дитинства формувати історію власних маленьких перемог. У цьому впевнений депутат міської ради Сергій Аверченко.
30 Березеня 2011 +Коментар | подобається