Останні події
Сьогодні в Україні все гостріше стає питання вторинного використання, переробки й знешкодження побутових та промислових відходів. Адже не вирішувалася роками  проблема, коли переповнені звалища й полігони вивели з використання величезні площі землі, отруювали водойми та повітря.  Актуальною ця проблема є сьогодні не тільки для мегаполісів - велик міст, де не вистачає сміттєпереробних заводів,  а загострюється і в містечках, селах, селащих, де, як гриби після дощу, стихійно виростають «гори» зі сміття, яке розносить вітер, дикі тварини, куди, в кінці кінців, не обмежений доступ дітей. Без реагування на цю ситуацію, «своя» біда кожного населеного пункту може перерости в національну екологічну катастрофу.

27 травня народний депутат України Сергій Аверченко (фракція «УДАР Віталія Кличка») взяв участь в прес-конференції «Акциз із пива – на «Охматдит», на якій було оголошено ініціативу народних депутатів України, членів міжфракційних об’єднань, яка ставить на меті допомогти  профінансувати будівництво та технічне оснащення дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ».

26 квітня в Чернігові відбувся п’ятитисячний мітинг у рамках Загальнонаціональної акції протесту прихильників опозиції «Вставай, Україно!».
27 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  17 квітня 2013 року народний депутат України (фракція «УДАР Віталія Кличка»), голова Чернігівської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка"  Сергій АВЕРЧЕНКО  виступив з доповіддю на Парламентських слуханнях "Про стан, заходи  і перспективи подолання наслідків Чорнобильської катастрофи".  
26 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  26 квітня 2013 року в Чернігові відбудеться акція протесту в рамках всеукраїнської кампанії "Вставай, Україно!".   Захід відбудеться під проводом лідерів опозиційних політичних партій – лідера  "УДАРу" Віталія Кличка, Голови ВО "Свобода" Олега Тягнибока та очільника парламентської фракції ВО "Батьківщина" Арсенія Яценюка.  
23 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Вже 3-тій рік поспіль одна з Чернігівських газет допомагає діткам з малозабезпечених родин потрапити на випускний бал. За допомогою звертаються до політиків та громадських діячів. Цього року редакція газети звернулась до Голови Чернігівського міського осередку партії «УДАР Віталія Кличка» - Юрія Тарасовця.
17 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

    А точніше ударівка. В 2013 році в ряді рад відбуваються проміжні вибори. Зокрема,  10 березня відбудуться проміжні вибори до Куликівської районної ради(Чернігівська обл.) в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №13(Ковчинська сільська рада). В цих виборах зареєстрована і бере активну участь «ударівка» Дзюба Інна Іванівна. Вона змагається у виборчих перегонах з представниками Партії Регіонів, Об’єднаної опозиції, Народної партії та Комуністичної партії України. Всього 5 кандидатів.      
26 Лютого 2013 +Коментар | подобається

На 29 сесії Чернігівської міської ради, що відбулась 31 січня 2013 року депутатська фракція «УДАР Віталія Кличка» голосувала за встановлення електронної системи для голосування у міській раді.
21 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  На 29 сесії Чернігівської міської ради, що відбулась 31 січня 2013 року, депутати затвердили депутатський фонд у розмірі 2,5 млн. гривень. Кожен депутат міської ради отримає 50 тисяч гривень на виконання своїх депутатських повноважень. Частина коштів фонду - 10 тисяч гривень з міського бюджету - призначена на надання матеріальної допомоги, інша частина - 40 тисяч гривень - з бюджету фонду розвитку і має витрачатися на розвиток Чернігова, реконструкцію та ремонт комунальних закладів нашого міста. Адже ремонту потребують і   дитячі садки, і школи, і медичні установи, і будинки культури і бібліотеки.  

  В рамках хвилі екологічних акцій політичної партії «УДАР Віталія Кличка» чернігівські активісти в неділю 23 вересня провели свій захід на берегах річки Стрижень.    
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Минуло 10 днів як стартувала акція «Люстрація влади» політичної партії УДАР Віталія Кличка. В рамках акції активісти УДАРу збирають інформацію про факти корупції у регіонах з боку державних службовців, прокурорів, суддів, керівників бюджетних організацій. За цей час чернігівці подали близько сотні антикорупційних пропозицій та заявок про корупційні дії.
15 Вересня 2012 +Коментар | подобається

- Корупція, яка міцно укорінилася у наше життя, стала найбільшою небезпекою для розвитку держави ,- сказав, відкриваючи прес-конференцію, присвячену початку всеукраїнській акції партії «УДАР Віталія Кличка» «Люстрація влади: повідом про корупціонера», голова її обласного осередку, кандидат у народні депутати України Сергій Аверченко.
5 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Днями до Корюківки на «круглий стіл», як до центру виборчого 207-го округу, зібралися політексперти, лідери і представники партій, громадських організацій, кандидати у депутати до Верховної Ради України.       У ролі ведучих  цього зібрання  були  посланці  громадських організацій  \"Ініціатива\" та  «Поліській фонд» відповідно Павло Пущенко та Геннадій Максак. Відбулася презентація та обговорення аналізу передвиборних  програм кандидатів -мажоритарників, які балотуються по 207 округу
23 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Партія «УДАР Віталія Кличка» на чолі зі своїм лідером категорично виступає проти «мовного» закону і проводить з цього приводу акції протесту по всій Україні.

За ініціативи політичної партії «УДАР Віталія Кличка» у Чернігові в останні дні травня пройшла акція «УДАРимо фарбою по ямах».

31 травня відзначається Всесвітній день боротьби з палінням. Чернігівська обласна організація Політичної Партії \\\"УДАР Віталія Кличка\\\" ініціює проведення акції \\\"Поміняй цигарку на цукерку!\\\"
30 Травня 2012 +Коментар | подобається

  6 березня під Чернігівською обласною державною адміністрацією, відбулася акція молодих активістів присвячена 2-м роковинам перебування при владі Януковича.    
10 Березеня 2012 +Коментар | подобається

Публічний звіт  депутатів усіх рівнів від партії «УДАР Віталія Кличка» відбувся минулого тижня в конференц-залі готельно-ресторанного комплексу «Градецький» . Серед депутатів, які представили на публічний розгляд свою роботу були депутат міської ради, голова Чернігівської обласної організації партії «УДАР» Сергій Аверченко,  депутат міської ради, член комісії з питань власності та розвитку підприємництва  Костянтин Іванов, депутат обласної ради, заступник голови комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Дмитро Смоляк.   
28 Грудня 2011 +Коментар | подобається

 22 листопада, з нагоди святкування Дня свободи, чернігівський обласний осередок політичної партії «УДАР Віталія Кличка» приєднався до загальнонаціональної акції партії «Європа – це свобода». На Червоній площі зібрались переважним чином активісти партії та молодь, яка складає ядро молодіжної організації «УДАРу». 
22 Листопада 2011 +Коментар | подобається

22 листопада, з нагоди святкування Дня свободи, політична партія «УДАР Віталія Кличка» проводить загальнонаціональну акцію «Європа – це свобода». У Чернігові акція відбудеться на Червоній площі.
21 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Що таке 20-ти річчя незалежності? По-перше – це час робити підсумки. Що ми, українці, встигли за 20 років? Перше що приходить на думку - це громадянський мир. Країну не роздирають сепаратистські протистояння, про теракти ми чуємо тільки по телевізору з закордонних новин. Довго, але безкровно ми прийшли до спільної думки, що Україна – це європейська країна та намагаємось побудувати наше життя за стандартами Європи. Ми повірили у свої сили та відстояли демократію у 2004 році.
26 Серпня 2011 +Коментар | подобається

Щоб стати успішним, треба із самого дитинства формувати історію власних маленьких перемог. У цьому впевнений депутат міської ради Сергій Аверченко.
30 Березеня 2011 +Коментар | подобається