Останні події
  Чернігівці не втрачають надії змінити все на краще і разом з усією Україною виходять на Майдан свого міста. Уже який день поспіль всі охочі збираються у сквері ім.Попудренка,  щоб обговорити події та вирішити, що робити далі.  

  Чернігів, який день поспіль, збирається на своєму Євромайдані у сквері ім.Попудренка. Вчора, 02 грудня 2013, на обумовлене місце прийшли більше тисячі осіб. Чимало чернігівців відстоюють свої інтереси у столиці.  

  Жителі Чернігова, як і вся Україна, обурені діями Уряду та міліції. Вчорашній день закреслив всі сподівання щодо справедливості у нашій державі.  
30 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Активні партійці з районів області та міста Чернігова, які у виборах-2012 брали активну участь в організації роботи та навчанні членів комісій і спостерігачів, взяли участь в робочій зустрічі з представниками ОБСЄ та ЦВК з питання «Система  он-лайн навчання членів виборчих комісій». Аналіз останніх парламентських виборів показав, що ефективним навчання є тоді, коли воно систематизоване, цілісне, своєчасне і прикладне.
19 Червня 2013 +Коментар | подобається

Шановні журналісти!   Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем журналіста! Вітаю всіх тих, хто свої помисли, талант і вміння віддає служінню цій благородній справі. Кожний з вас творить історію сьогодення – без прикрас, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. У вашій праці ви день за днем занурюєтеся у вир подій, першими дізнаєтеся про їхній перебіг і інформуєте  громади  сіл, міст, містечок Чернігівської області та всієї України про найцікавіше та найважливіше.

  Висловити свій протест проти дій діючої влади прийшли та приїхали до Києва на акцію опозиції «Вставай, Україно!» 18 травня біля п’ятидесяти  тисяч українців. Чернігівські «ударівці» доєдналися до всеукраїнського мітингу опозиції чисельною командою на чолі з  Народним депутатом України Сергієм Аверченком, депутатами обласної, міської та районних в місті Чернігові рад.  
21 Травня 2013 +Коментар | подобається

  Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни, шановні чернігівці! Прийміть сердечні вітання з нагоди 68-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.  

  Народний депутат України, голова Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»  Сергій Аверченко привітав ветерана війни, учасника Параду Перемоги 1945 року Судініна Бориса Миколайовича з Днем Перемоги в переддень свята. Завітавши до 95-ти річного ветерана війни, Сергій Аверченко побажав бадьорості духу, здоров’я та миру йому та його родині. Подарував подарунки. А розмова з Борисом Миколайовичем та його дружиною Валентиною Олександрівною була душевна. Скромно та з честю говорили вони про життя. Як і ведеться, в ці дні згадували роки війни.  

8 травня 2013 року у Чернігові біля урочища «Ялівщина» народний депутат України, голова Чернігівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Аверченко взяв участь в змаганнях з греблі на драгонботах - човнах «Дракон».

  Політична партія «УДАР Віталія Кличка» до Дня навколишнього середовища традиційно проводитиме заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища.      20 квітня 2013 Чернігівські «ударівці» збираються на «УДАРне прибирання – 2013» в наступних місцях міста: Пр. Миру, 16 -  о 9.00 Вул. Кільцева, 7 – о 12.00  
19 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  Народний депутат України Сергій Аверченко 12 квітня у Всесвітній  день  авіації,  День працівників ракетно-космічної галузі України вітав колектив та вихованців Чернігівського  ліцею  з посиленою військово-фізичною підготовкою з 20-тою річницею з дня створення навчального закладу.    
12 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  «Ударівці» з Чернігівщини обійшли всі перешкоди і взяли участь в акції «Вставай, Україно!»,  що 7 квітня проходила в Києві.Не дивлячись на те, що два автобуси  з активістами  Чернігівської обласної організації партії УДАР не випускали на мітинг  об’єднаної опозиції в Київ вранці сьомого квітня, «ударівці» знайшли спосіб дістатися столиці та підтримати акцію «Вставай, Україно!».  
8 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

    А точніше ударівка. В 2013 році в ряді рад відбуваються проміжні вибори. Зокрема,  10 березня відбудуться проміжні вибори до Куликівської районної ради(Чернігівська обл.) в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №13(Ковчинська сільська рада). В цих виборах зареєстрована і бере активну участь «ударівка» Дзюба Інна Іванівна. Вона змагається у виборчих перегонах з представниками Партії Регіонів, Об’єднаної опозиції, Народної партії та Комуністичної партії України. Всього 5 кандидатів.      
26 Лютого 2013 +Коментар | подобається

 Народний депутат партії «УДАР» Сергій Аверченко разом з колегами по Парламенту та партії в колі інших опозиційних сил 29 січня вшанували пам’ять героїв Крут.  

Депутат міської ради від партії «УДАР Віталія Кличка» Юрій Тарасовець прийняв участь у засіданні робочої групи з питань створення регіонального ландшафтного парку «Ялівщина»    

Дата 22 січня  стала символічною для жителів правобережної та лівобережної України в 1919 році.

  Перший парламентський вихідний Народний Депутат України Сергій Аверченко провів із  вихованцями  своєї рідної Городнянської школи-інтернат для дітей-сиріт. За декілька днів прийде одне з найбільш очікуваних свят малечі – День Святого Миколая. До цього дня дітлахи зазвичай готуються ретельно та щиро: вчать вірші, пісні , замовляють бажання, пишуть листи Святому, з нетерпінням очікують на подарунки.  А діти, позбавлені батьківського піклування, по-особливому  чекають цього дня, чекають гостей з якими мріють розділити дитячу радість від свята.    
18 Грудня 2012 +Коментар | подобається

Молодіжний осередок партії «УДАР Віталія Кличка» в Чернігівській області вперше після виборів зібрався на нараду.  
14 Грудня 2012 +Коментар | подобається

У день підрахунку голосів, 29 жовтня, в окружній виборчій комісії по 207 округу  шум і тиснява. Працювати в таких умовах складно як членам комісії, так і спостерігачам. А ось робити порушення і вносити «потрібні» дані в протоколи голосувань, схоже що легко. Приїхавши в ОВК, журналісти газети "УДАР" відразу ж помітили і зафіксували на камеру кілька кричущих випадків порушень.  
30 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  Чернігівська молодіжна організація ПП \"УДАР Віталія Кличка» відвідала форум молодіжного крила партії у Києві 15 жовтня 2012 року.    
17 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

У вівторок, 25 вересня 2012 року Володимир Кличко - голова наглядової ради Фонду братів Кличко відвідав Чернігівську область.  
27 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Після публікації на нашій сторінці матеріалу про міжнародний шаховий турнір «Зачарована Десна», де переможців нагороджувала кандидат у депутати від партії «УДАР» по округу №206 Олена Попова з\'ясувалося, що Олена Михайлівна підтримує і інші види спорту, і давно. Днями до громадської приймальні «УДАРу» завітав голова Чернігівської районної організації ФСТ «Колос» Ігор Канашевич, щоб публічно подякувати Олені Михайлівні Поповій за реальну підтримку товариства
28 Серпня 2012 +Коментар | подобається

У Чернігові \"ударівці\" прибирали сміття у двох районах міста після проведення \"УДАРної ходи\"-- святкового заходу, який очолили кандидати в народні депутати.
25 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Чернігівські \\\"ударівці\\\" першими відзначили День незалежності України. Після них прийшли влада, \\\"об\\\'єднана опозиція\\\" та \\\"Наша Україна\\\". Першими прийшли тому, що цього дня \\\"УДАР\\\" ще проводив акцію \\\"Очистимо Україну!\\\"
25 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Чернігівців у списку політичної партії \"УДАР Віталія Кличка\" представив сьогодні на прес- конференції голова обласної партійної організації, 29 номер передвиборчого списку Сергій Аверченко. Прес- конференція вперше пройшла у штабі партії. Журналісти отримали текст присяги кандидатів у депутати, де вони зобов\'язують не співпрацювати з Партією регіонів та її сателітами.

  Одне з найбільших сіл в Україні – Кобижча (Бобровицького р-н), що налічує близько 2,5 тисяч жителів, у день Святої Трійці провели турнір пам’яті Віталія Острянки.  

  Більше 300 Чернігівців завдали першого УДАРу у боротьбі з палінням. Саме стільки цигарок було зібрано активістами партії «УДАР Віталія Кличка» 31 травня 2012 року у центрі Чернігова.  

31 травня відзначається Всесвітній день боротьби з палінням. Чернігівська обласна організація Політичної Партії \\\"УДАР Віталія Кличка\\\" ініціює проведення акції \\\"Поміняй цигарку на цукерку!\\\"
30 Травня 2012 +Коментар | подобається

14- 15 травня лідер Політичної Партії \\\"УДАР\\\" Віталій Кличко відвідав Чернігівську область. У ході робочого візиту лідер партії побував у Прилуках, Ніжині та Чернігові. Провів три зустрічі з жителями трьох міст, зустрівся зі студентами двох педагогічних університетів та побував на одному з найбільших підприємств області - \\\"КСК \\\"Чексіл\\\".
17 Травня 2012 +Коментар | подобається

 За ініціативи Чернігівської міської та Ніжинської міської організації «УДАР Віталія Кличка» 21 квітня пройшли суботники.
25 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

9 лютого керівники основних опозиційних сил Чернігівщини зібралися в експертному клубі «Чиста політика», щоб обговорити механізми об\\\'єднання та визначення єдиних кандидатів по області на виборах-2012.
12 Лютого 2012 +Коментар | подобається

29 січня разом з усією Україною партія «УДАР Віталія Кличка» відзначає День Героїв Крут – вшановує подвиг 300 студентів, які стали на захист столиці України від більшовицької армії у далекому 1918-му.

Публічний звіт  депутатів усіх рівнів від партії «УДАР Віталія Кличка» відбувся минулого тижня в конференц-залі готельно-ресторанного комплексу «Градецький» . Серед депутатів, які представили на публічний розгляд свою роботу були депутат міської ради, голова Чернігівської обласної організації партії «УДАР» Сергій Аверченко,  депутат міської ради, член комісії з питань власності та розвитку підприємництва  Костянтин Іванов, депутат обласної ради, заступник голови комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Дмитро Смоляк.   
28 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Для того, щоб навести лад в країні, необхідно, щоб до влади на місцях приходили не просто амбітні політики, а ще й небайдужі господарники. Щоб знати куди іти далі важливо добре розумітися на актуальних проблемах кожного окремо взятого регіону. Голова чернігівської обласної партійної організації «УДАР Віталія Кличка» С. Аверченко разом зі своїм однопартійцем, очільником Прилуцької міської організації О.Пушкарем протягом тижня вивчав проблематику Прилуцького регіону -  одного з провідних економічних регіонів Чернігівщини. В результаті роботи було складено план активності на місцях по усуненню найбільш гострих проблем регіону.    
12 Грудня 2011 +Коментар | подобається

26 листопада, в день пам’яті жертв Голодомору, запали свічку, пом’яни усіх загиблих.
25 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Дорогі друзі! Сьогодні студенти усього світу відзначають своє свято – Міжнародний день студента. Молодість, романтика та відчуття, що все життя попереду – це те, що завжди вирізняло студентів. А ще енергійність та активна життєва позиція.  
17 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Дорогі друзі!Від чернігівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!
16 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Що таке 20-ти річчя незалежності? По-перше – це час робити підсумки. Що ми, українці, встигли за 20 років? Перше що приходить на думку - це громадянський мир. Країну не роздирають сепаратистські протистояння, про теракти ми чуємо тільки по телевізору з закордонних новин. Довго, але безкровно ми прийшли до спільної думки, що Україна – це європейська країна та намагаємось побудувати наше життя за стандартами Європи. Ми повірили у свої сили та відстояли демократію у 2004 році.
26 Серпня 2011 +Коментар | подобається

Депутат Чернігівської міської ради Сергій Аверченко привітав з Днем знань педагогічний колектив та учнів ЗОШ № 29
2 Вересня 2011 +Коментар | подобається

У Експертному клубі «Чиста політика» відбувся круглий стіл на тему «Зробимо Чернігів привабливим для туристів - генеруємо нові ідеї!» за участі голови обласної організації Партії "УДАР Віталія Кличка", депутата міської ради Сергія Аверченка.
22 Червня 2011 +Коментар | подобається

Шановні друзі! Вітаю вас зі святом Перемоги! 9 травня – це той день, коли усі ми віддаємо шану людям, на чию долю припали буремні роки Великої Вітчизняної війни та боротьба за свободу своєї Батьківщини. Тож пам’ятаймо про подвиг людей. чиї мужність, витривалість та сила духу дали нам можливість жити, працювати та виховувати дітей у вільній і мирній країні.

Щоб стати успішним, треба із самого дитинства формувати історію власних маленьких перемог. У цьому впевнений депутат міської ради Сергій Аверченко.
30 Березеня 2011 +Коментар | подобається