Останні події
18 березня 2013 року звітували депутати Чернігівської обласної, міської та районних рад обрані за списками Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»: депутат Чернігівської обласної ради – Дмитро Смоляк; депутати Чернігівської міської ради – Юрій Тарасовець та Станіслав Драгель; депутати Деснянської районної у місті Чернігові ради – Олег Ільченко та Олексій Кравченко; депутати Новозаводської районної у місті Чернігові ради – Микола Романенко та Тетяна Ярошенко.
22 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Після публікації на нашій сторінці матеріалу про міжнародний шаховий турнір «Зачарована Десна», де переможців нагороджувала кандидат у депутати від партії «УДАР» по округу №206 Олена Попова з\'ясувалося, що Олена Михайлівна підтримує і інші види спорту, і давно. Днями до громадської приймальні «УДАРу» завітав голова Чернігівської районної організації ФСТ «Колос» Ігор Канашевич, щоб публічно подякувати Олені Михайлівні Поповій за реальну підтримку товариства
28 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Кілька днів у Чернігові проходив міжнародний шаховий турнір \"Зачарована Десна\" за участю юних шахістів України, Росії та Білорусі.
20 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Вперше в Чернігові відбувся чемпіонат з пляжного футболу. Участь у ньому прийняло 26 місцевих команд, у тому числі 6 дитячих.
25 Червня 2012 +Коментар | подобається