Останні події
Минулої суботи в мальовничому урочищі Ялівщина відбулися спортивні змагання з велоспорту. Організатор заходів — дитячо-юнацька спортивна школа №1 управління освіти Чернігівської міської ради.

Сотні небайдужих жителів міста Чернігова, громадскьих діячів та представників різних політичних сил зібралися для того, щоб  віддати шану тим, хто 22 роки тому боровся за незалежність та сувереннність України. 
27 Серпня 2013 +Коментар | подобається

  Висловити свій протест проти дій діючої влади прийшли та приїхали до Києва на акцію опозиції «Вставай, Україно!» 18 травня біля п’ятидесяти  тисяч українців. Чернігівські «ударівці» доєдналися до всеукраїнського мітингу опозиції чисельною командою на чолі з  Народним депутатом України Сергієм Аверченком, депутатами обласної, міської та районних в місті Чернігові рад.  
21 Травня 2013 +Коментар | подобається

26 квітня в Чернігові відбувся п’ятитисячний мітинг у рамках Загальнонаціональної акції протесту прихильників опозиції «Вставай, Україно!».
27 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  «Ударівці» з Чернігівщини обійшли всі перешкоди і взяли участь в акції «Вставай, Україно!»,  що 7 квітня проходила в Києві.Не дивлячись на те, що два автобуси  з активістами  Чернігівської обласної організації партії УДАР не випускали на мітинг  об’єднаної опозиції в Київ вранці сьомого квітня, «ударівці» знайшли спосіб дістатися столиці та підтримати акцію «Вставай, Україно!».  
8 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  Чернігівська молодіжна організація ПП \"УДАР Віталія Кличка» відвідала форум молодіжного крила партії у Києві 15 жовтня 2012 року.    
17 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Ініціатором його створення став активіст партії «УДАР» - Максим Косенко. Хлопець сам займається дзюдо у спортивному клубі «Олімпієць».
13 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

УДАР впевнено йде до перемоги на виборах. На початку жовтня рейтингові служби оприлюднили дані опитувань виборців по всіх регіонах України.
12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

В Черниговский областной избирательный штаб партии «УДАР Виталия Кличко» пришло письмо от женщин Черниговской и Сумской областей. В нем – стихотворение-посвящение Виталию Кличко. Размещаем его по просьбе женщин.
12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

ВІКТОР ПИНЗЕНИК: «Я ХОЧУ, ЩОБ МОЇ СИНИ РОСЛИ В ЦИВІЛІЗОВАНІЙ КРАЇНІ»

У вівторок, 25 вересня 2012 року Володимир Кличко - голова наглядової ради Фонду братів Кличко відвідав Чернігівську область.  
27 Вересня 2012 +Коментар | подобається

В Прилуцькому боулінг - клубі коштом кандидата в народні депутати України по 210 виборчому округу Кургана І.М. (від ПП «УДАР Віталія Кличка»), спільно з окружним виборчим штабом ПП «УДАР Віталія Кличка», 08.09.2012 р. була організована та проведена фан-зона по перегляду поєдинку Віталія Кличка з Мануелем Чарром.
10 Вересня 2012 +Коментар | подобається

У Чернігові, за повідомленням прес- служби обласного штабу партії \"УДАР Віталія Кличка\", фан-зона працюватиме 8 вересня на двох майданчиках: кафе \"Розмарин\" та ресторан \"Градецький\" (проспект Миру, 68).
7 Вересня 2012 +Коментар | подобається

В цьому твердо переконаний депутат обласної ради Віктор Лазар. Минулого тижня він побував у кількох районах найпівнічнішого 207 виборчого округу Чернігівщини. У Коропському районі він виступив перед виборцями в центрі селища, на базарі, із спеціально обладнаної зусиллям депутатів агітаційної машини, зустрівся з колективом центральної райлікарні, Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів, прийняв численних відвідувачів.
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Чернігівська школа № 3 має можливість стати першою міською школою, де учні зможуть переглянути фільм про братів Кличків
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Уповноважена особа партії \\\\\\\"УДАР\\\\\\\" Віталія Кличка в 205 виборчому окрузі Юлія Огородник подала заяву в Чернігівську обласну прокуратуру зі скаргою на ряд районних газет області.
29 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Заява прес- служби Чернігівського обласного штабу політичної партії «УДАР» Віталія Кличка
13 Серпня 2012 +Коментар | подобається

14- 15 травня лідер Політичної Партії \\\"УДАР\\\" Віталій Кличко відвідав Чернігівську область. У ході робочого візиту лідер партії побував у Прилуках, Ніжині та Чернігові. Провів три зустрічі з жителями трьох міст, зустрівся зі студентами двох педагогічних університетів та побував на одному з найбільших підприємств області - \\\"КСК \\\"Чексіл\\\".
17 Травня 2012 +Коментар | подобається

Сергій АВЕРЧЕНКО: «Всі обіцянки, які давав Президент, на 100% не виконані»
8 Березеня 2012 +Коментар | подобається

9 лютого керівники основних опозиційних сил Чернігівщини зібралися в експертному клубі «Чиста політика», щоб обговорити механізми об\\\'єднання та визначення єдиних кандидатів по області на виборах-2012.
12 Лютого 2012 +Коментар | подобається

26 січня в прес-центрі «Чиста політика» відбулася прес-конференція з головою Чернігівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Сергієм Аверченком щодо умов підписання «УДАРом» Угоди між опозиційними силами.

Наближається Новий Рік. Ми збираємося в родинному колі провести рік, що минає, згадуємо його радісні і непрості хвилини, підбиваємо підсумки. 2011 був для України часом випробувань і розчарувань. Але я впевнений – з кожного випробування ми маємо виходити сильнішими.
27 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко наголошує, що його відповідь на питання у програмі Володимира Познера щодо української повстанської армії була перекручена і спотворена в деяких українських ЗМІ.
14 Грудня 2011 +Коментар | подобається

 22 листопада, з нагоди святкування Дня свободи, чернігівський обласний осередок політичної партії «УДАР Віталія Кличка» приєднався до загальнонаціональної акції партії «Європа – це свобода». На Червоній площі зібрались переважним чином активісти партії та молодь, яка складає ядро молодіжної організації «УДАРу». 
22 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Дорогі друзі! Сьогодні студенти усього світу відзначають своє свято – Міжнародний день студента. Молодість, романтика та відчуття, що все життя попереду – це те, що завжди вирізняло студентів. А ще енергійність та активна життєва позиція.  
17 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Сьогодні суспільство висуває нові вимоги до політичних сил та вимагає якісних змін в країні. Сьогодні опозиційним демократичним силам як ніколи важливо об"єднати зусилля та діяти разом, адже дроблення партій – це послаблення їх ефективності. Добре усвідомлюючи це партія «УДАР» розпочала роботу з пошуку однодумців серед політично активних людей, які не змогли реалізувати свої ідеї та пропозиції в вождистських партіях.  

Шановні друзі! Вітаю вас зі святом Перемоги! 9 травня – це той день, коли усі ми віддаємо шану людям, на чию долю припали буремні роки Великої Вітчизняної війни та боротьба за свободу своєї Батьківщини. Тож пам’ятаймо про подвиг людей. чиї мужність, витривалість та сила духу дали нам можливість жити, працювати та виховувати дітей у вільній і мирній країні.