Останні події
Сергій Аверченко, народний депутат України,  25 квітня взяв участь в роботі круглого столу “Шляхи вирішення локальних енергетичних проблем”.  З керівниками органів місцевого самоврядування  з  Щорсу, Коропу, Мени, Городні  та представниками громадських організацій обговорювали питання енергозбереження та зменшення  викидів та шкоди від викидів в навколишнє середовище. Захід організував помічник народного депутата Підгорний Олександр.    
25 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Ніжинський місцевий осередок політичної партії «УДАР Віталія Кличка» підтримує  культурний проект з такою назвою, що  стартував першого  квітня  цього року в м. Ніжині з ініціативи місцевих «просвітян».
17 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

18 березня 2013 року звітували депутати Чернігівської обласної, міської та районних рад обрані за списками Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»: депутат Чернігівської обласної ради – Дмитро Смоляк; депутати Чернігівської міської ради – Юрій Тарасовець та Станіслав Драгель; депутати Деснянської районної у місті Чернігові ради – Олег Ільченко та Олексій Кравченко; депутати Новозаводської районної у місті Чернігові ради – Микола Романенко та Тетяна Ярошенко.
22 Березеня 2013 +Коментар | подобається

В цьому твердо переконаний депутат обласної ради Віктор Лазар. Минулого тижня він побував у кількох районах найпівнічнішого 207 виборчого округу Чернігівщини. У Коропському районі він виступив перед виборцями в центрі селища, на базарі, із спеціально обладнаної зусиллям депутатів агітаційної машини, зустрівся з колективом центральної райлікарні, Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів, прийняв численних відвідувачів.
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

У квітні Коропська школа мистецтв отримала матеріальну допомогу у вигляді меблів від депутата обласної ради від партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитра Смоляка.

Минулого року в селі Лукнів Коропського району Чернігівської області сталося дві пожежі, через які постраждали місцева школа і дитячий садочок. Щоб діти не залишилися на вулиці, місцевий осередок партії \"УДАР Віталія Кличка\" надав допомогу у відбудові навчальних закладів. Коли школа і садочок запрацювали, постала нова проблема - як відреставрувати цінні картини, які прикрашали школу і були пошкоджені під час пожежі.

Партія виділила понад 30 тисяч гривень на ремонт школи і дитсадка, замовила нові меблі та матеріали для ремонту. Депутат Коропської районної ради, член партії «УДАР» Володимир Куніцин звернувся до обласного осередку партії і підготував листа до Києва.