Останні події
    А точніше ударівка. В 2013 році в ряді рад відбуваються проміжні вибори. Зокрема,  10 березня відбудуться проміжні вибори до Куликівської районної ради(Чернігівська обл.) в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №13(Ковчинська сільська рада). В цих виборах зареєстрована і бере активну участь «ударівка» Дзюба Інна Іванівна. Вона змагається у виборчих перегонах з представниками Партії Регіонів, Об’єднаної опозиції, Народної партії та Комуністичної партії України. Всього 5 кандидатів.      
26 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Молодіжний осередок партії «УДАР Віталія Кличка» в Чернігівській області вперше після виборів зібрався на нараду.  
14 Грудня 2012 +Коментар | подобається

У день підрахунку голосів, 29 жовтня, в окружній виборчій комісії по 207 округу  шум і тиснява. Працювати в таких умовах складно як членам комісії, так і спостерігачам. А ось робити порушення і вносити «потрібні» дані в протоколи голосувань, схоже що легко. Приїхавши в ОВК, журналісти газети "УДАР" відразу ж помітили і зафіксували на камеру кілька кричущих випадків порушень.  
30 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

  Чернігівська молодіжна організація ПП \"УДАР Віталія Кличка» відвідала форум молодіжного крила партії у Києві 15 жовтня 2012 року.    
17 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

УДАР впевнено йде до перемоги на виборах. На початку жовтня рейтингові служби оприлюднили дані опитувань виборців по всіх регіонах України.
12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

У вівторок, 25 вересня 2012 року Володимир Кличко - голова наглядової ради Фонду братів Кличко відвідав Чернігівську область.  
27 Вересня 2012 +Коментар | подобається

В цьому твердо переконаний депутат обласної ради Віктор Лазар. Минулого тижня він побував у кількох районах найпівнічнішого 207 виборчого округу Чернігівщини. У Коропському районі він виступив перед виборцями в центрі селища, на базарі, із спеціально обладнаної зусиллям депутатів агітаційної машини, зустрівся з колективом центральної райлікарні, Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів, прийняв численних відвідувачів.
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Бюлетень чернігівського міського голови Олександра Соколова Рідному Чернігову -- нову якість життя! повідомив, що партія УДАР займає друге місце в електоральних симпатіях городян.
31 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Заява прес- служби Чернігівського обласного штабу політичної партії «УДАР» Віталія Кличка
13 Серпня 2012 +Коментар | подобається

14- 15 травня лідер Політичної Партії \\\"УДАР\\\" Віталій Кличко відвідав Чернігівську область. У ході робочого візиту лідер партії побував у Прилуках, Ніжині та Чернігові. Провів три зустрічі з жителями трьох міст, зустрівся зі студентами двох педагогічних університетів та побував на одному з найбільших підприємств області - \\\"КСК \\\"Чексіл\\\".
17 Травня 2012 +Коментар | подобається

Звернення до всіх громадян України було ухвалено на ІХ З\'їзді партії \"УДАР Віталія Кличка\" , який відбувся 28 квітня у м.Запоріжжя

26 січня в прес-центрі «Чиста політика» відбулася прес-конференція з головою Чернігівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Сергієм Аверченком щодо умов підписання «УДАРом» Угоди між опозиційними силами.

Партія «УДАР Віталія Кличка» жорстко критикує ухвалений закон про вибори народних депутатів, та вважає великою помилкою позицію опозиційних партій, представники яких у парламенті підтримали владу і проголосували за повернення до змішаної системи виборів.
18 Листопада 2011 +Коментар | подобається