Останні події
  Чернігівський обласний штаб національного спротиву провів планове засідання у приміщенні Обласної партійної організації «УДАР Віталія Кличка»  та пішов на місцевий Майдан.  

Активні партійці з районів області та міста Чернігова, які у виборах-2012 брали активну участь в організації роботи та навчанні членів комісій і спостерігачів, взяли участь в робочій зустрічі з представниками ОБСЄ та ЦВК з питання «Система  он-лайн навчання членів виборчих комісій». Аналіз останніх парламентських виборів показав, що ефективним навчання є тоді, коли воно систематизоване, цілісне, своєчасне і прикладне.
19 Червня 2013 +Коментар | подобається

З початку 2013 року в Ніжині за адресою вул. Московська, 7А відкрилась громадська приймальня та офіс Ніжинської міської та районної партійних організацій «УДАРу Віталія Кличка». Відкриття партійного офісу та громадської приймальні стало логічним продовженням активної діяльністі міської та районної організацій за останні 2 роки, що знайшла підтримку ніжинців на виборах до ВР в жовтні 2012 року. Результат «УДАРу» - більше 17%.
13 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Ветерани-афганці підтримують політичну партію \\\"УДАР Віталія Кличка \\\" 
20 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Так сказала Оксана Продан – кандидат в народні депутати від партії «УДАР Віталія Кличка» під час зустрічі з підприємцями.

У вівторок, 25 вересня 2012 року Володимир Кличко - голова наглядової ради Фонду братів Кличко відвідав Чернігівську область.  
27 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Незважаючи на досить холодну для серпня погоду, на зустріч з кандидатом у народні депутати від партії «УДАР Віталія Кличка» Оленою Поповою зійшлися жителі і Павлівки, і Радянської Слободи, що під Черніговом.
30 Серпня 2012 +Коментар | подобається

Мені подобається, що кандидатами у депутати до Верховної Ради України зареєстровані нові люди, молоді і середнього віку. А отже, вони дуже відомі у своєму регіоні, я вірю в таких. Вони зможуть у Верховній Раді України працювати досить результативно. Саме таким є, він підприємець Леонід Неживий-людина з безсумнівною репутацією кандидат від потужної політичної сили «УДАР» Віталія Кличка по 207-му виборчому округу
28 Серпня 2012 +Коментар | подобається

14- 15 травня лідер Політичної Партії \\\"УДАР\\\" Віталій Кличко відвідав Чернігівську область. У ході робочого візиту лідер партії побував у Прилуках, Ніжині та Чернігові. Провів три зустрічі з жителями трьох міст, зустрівся зі студентами двох педагогічних університетів та побував на одному з найбільших підприємств області - \\\"КСК \\\"Чексіл\\\".
17 Травня 2012 +Коментар | подобається

У квітні Коропська школа мистецтв отримала матеріальну допомогу у вигляді меблів від депутата обласної ради від партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитра Смоляка.

9 лютого керівники основних опозиційних сил Чернігівщини зібралися в експертному клубі «Чиста політика», щоб обговорити механізми об\\\'єднання та визначення єдиних кандидатів по області на виборах-2012.
12 Лютого 2012 +Коментар | подобається

Минулого року в селі Лукнів Коропського району Чернігівської області сталося дві пожежі, через які постраждали місцева школа і дитячий садочок. Щоб діти не залишилися на вулиці, місцевий осередок партії \"УДАР Віталія Кличка\" надав допомогу у відбудові навчальних закладів. Коли школа і садочок запрацювали, постала нова проблема - як відреставрувати цінні картини, які прикрашали школу і були пошкоджені під час пожежі.

«Чернігівський бізнес вимирає» - ця теза стала центральною під час зустрічі-обговорення Клубу молодого політолога у експертному клубі «Чиста політика» 26 січня. Захід зібрав за одним столом представників депутатського корпусу, бізнесу, профспілкових та організацій роботодавців. Усі, як один, негативно оцінили ситуацію та перспективи розвитку чернігівського бізнесу.

3 листопада на прохання керівника ТОВ «Люксор БК» Дмитра Адаменка відбулась зустріч голови обласної організації партії УДАР, депутата міської ради Сергія Аверченка з трудовим колективом підприємства. Приводом для цієї зустрічі стало не обґрунтоване рішення міської ради що до збільшення розміру орендної плати за землю для підприємств.
9 Листопада 2011 +Коментар | подобається

В Чернігові розпочався перший благодійний Інтернет-аукціон «Купи зустріч». Серед  відомих людей Чернігівщини, зустрічі з якими представлені на аукціоні, Голова Чернігівської обласної організації партії «УДАР» Сергій Аверченко. Кошти зібрані від аукціону будуть спрямовані на придбання необхідних речей для дітей, що знаходяться в центрі соціальної реабілітації с. Хмельниця Чернігівського району. 
4 Листопада 2011 +Коментар | подобається