ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

slogan

Українці незламні

Українці незламні
  Близько 2 тижнів офіційна сторінка Чернігівської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» в мережі Інтернет з невідомих причин була недоступною для користувачів та адміністраторів.  

До столичного Євромайдану прибула підтримка з Черніггівщини

До столичного Євромайдану прибула підтримка з Чернігівщини
  Чернігівська область активно підтримає столичний Євромайдан. За данними Обласного штабу національного спротиву близько півтори тисячі жителів області вчора прибули до Києва, зокрема близько 500 – із Чернігова.  

На Євромадані в Чернігові відстоюють свободу слова

На Євромадані в Чернігові відстоюють свободу слова
  Юний мітингувальник Давид Тарасенко здобув славу не лише в Інтернеті, а і в рідній школі, щоправда, з суттєвою різницею.  

Чернігів не здається

Чернігів не здається
  Чернігівський обласний штаб національного спротиву провів планове засідання у приміщенні Обласної партійної організації «УДАР Віталія Кличка»  та пішов на місцевий Майдан.  

С. Аверченко: З Днем Збройних Сил України!

С. Аверченко: З Днем Збройних Сил України!
Шановні військовослужбовці! Щиросердно вітаю Вас з Днем Збройних Сил України. Вік Української армії має величну історію, її бойові традиції  формувалися століттями у кривавих конфліктах. До сьогодні солдати та офіцери Збройних Сил України продовжують справу своїх дідів та батьків. Та, на превеликий жаль, нині не всі розуміють значення власної армії та її головне призначення – захищати суверенітет та незалежність держави, оберігати спокій громадян.

Янукович продав Україну

Янукович продав Україну
  Таке твердження вчора, 04 грудня 2013 року, навів на Майдані у Чернігові школяр. Навіть діти розуміють, що пан Президент просто пішак у великій політичній грі.  

Чернігівський обласний штаб національного супротивуу удосконалює свою стратегію

Чернігівський обласний штаб національного супротиву удосконалює свою стратегію
  Сьогодні,  04 грудня 2013 року, о 16.00  у приміщенні Чернігівської обласної партійної організації «УДАР Віталія Кличка» відбулося засідання Обласного штабу національного супротиву.  

У Чернігові відбувся автопробіг на підтримку Євромаййдану

У Чернігові відбувся автопробіг на підтримку Євромайдану
  Близько 40 автомобілістів опівдні зібралися на Красній площі у Чернігові, щоб підтримати Євромайдан столиці.     

Народ прокинувся, його вже не приспати

Народ прокинувся, його вже не приспати
  Чернігівці не втрачають надії змінити все на краще і разом з усією Україною виходять на Майдан свого міста. Уже який день поспіль всі охочі збираються у сквері ім.Попудренка,  щоб обговорити події та вирішити, що робити далі.  

Чернігів мітингує

Чернігів мітингує
  Чернігів, який день поспіль, збирається на своєму Євромайдані у сквері ім.Попудренка. Вчора, 02 грудня 2013, на обумовлене місце прийшли більше тисячі осіб. Чимало чернігівців відстоюють свої інтереси у столиці.  

Штаб національного супротиву створено і в Чернігові

Штаб національного супротиву створено і в Чернігові
  На зібранні представників політичних партій і громадських організацій 2 грудня 2013 року проголошено створення обласного штабу національного супротиву.    

Студенте, виходь!

Студенте,  виходь!
  Саме з таким закликом  численна  студентська громада (близько 100 осіб) сьогодні пройшлась вищими закладами освіти. Молоді люди самоорганізувалися у соцмережах   та розпочали свою ходу  о 9.00 від торгівельного комплексу «МегаЦентр».  

Не бійся чужих, а бійся своїх!

Не бійся чужих, а бійся своїх!
  Жителі Чернігова, як і вся Україна, обурені діями Уряду та міліції. Вчорашній день закреслив всі сподівання щодо справедливості у нашій державі.  

«Ударівці» розповіли дітям про чуму ХХІ століття

«Ударівці» розповіли дітям про чуму ХХІ століття
    Активісти обласної та районної політичної організації «УДАР Віталія Кличка» за сприяння Народного депутата України Сергія Аверченка провели профілактичні бесіди із учнями Дніпровської та Боровиківської ЗОШ, приурочені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом та солідарності з ВІЛ-інфікованими.     

Крокуємо в Європу!

Крокуємо в Європу!
    Так з упевненістю заявляють «ударівці» та жителі Чернігова, уже традиційно зібравшись на Євромайдан у сквері ім. Попудренка.    
Публікації

Вибачте, по вашому запиту нічого не знайдено

Перехід на : http://chernigov.klichko.org